překvapivé finále

Smutek v SuperStar: Dalibor vypadl a rozplakal se! VIDEO

Do superfinále SuperStar překvapivě nepostoupil horký favorit soutěže Dalibor Slepčík. Emoce přemohly nejen davy jeho fanynek, ale i mladého zpěváka. A prozradil, komu přeje vítězství.

Po napínavém a vyrovnaném večeru nepostoupil Dalibor Slepčík. V nedělním superfinále tedy uvidíme Štěpána Urbana, Emmu Drobnou a Pavola Kovalička.

 

Dalibor zazpíval song od svého oblíbeného interpreta Michaela Jacksona nazvaný Love Never Felt So Good a porota ho chválila. "Přijde mi, že ses k nám konečně vrátil, minule jsi byl mimo. Doufám, že budeš takhle suprově pokračovat," ocenila ho Marta Jandová.

 

Skladba I Believe I Can Fly, kterou v 90. letech nazpíval R. Kelly, Daliborovi sedla ještě víc. "Rozhodně dobrý výběr, tahle písnička ukázala všechny barvy tvého hlasu," prohlásila Klára Vytisková. I zbytek poroty Slepčíka vychválil. Na postup to ale nestačilo.

 

 

Dalibor po vyřazení stačil poděkovat divákům, kapele, rodině a porotě, potom mu vhrkly slzy do očí. Nastalo dojemné loučení s ostatními finalisty, emoce zmítaly i porotou a početným davem Daliborových fanynek v sále.

 

Ve Snídani s Novou potom Dalibor prozradil, že vítězství by nejvíc přál Palovi Kovaličkovi. Jak se bude soutěž dál vyvíjet, to uvidíte už v neděli od 20:20 mna televizi Nova.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Puknete smíchy! Palo Habera a Pyco jako tanečníci na zkoušce Dalibora Slepčíka!

Jaký má Štěpán Urban největší sen? Se SuperStar má hodně společného!

 

 

 

 
 

Související témata:
hel TN.cz