Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

nemoc zvítězila

Smutná tchyně: Maminka Šárky promluvila o smrti Grosse

Zdroj: TV Nova

Bývalý nejmladší premiér Stanislav Gross zemřel po dlouhém boji s nemocí v pouhých 45 letech. Jeho smrt hluboce zasáhla celou rodinu.

Stanislav Gross trpěl amyotrofickou laterální sklerózou, při níž nemocní postupně ztrácí buňky ovládající svalové pohyby. Nemocný se postupně přestane pohybovat a nemůže ani mluvit. Postup nemoci bývá velmi rychlý. Na amyotrofickou laterální sklerózu lék bohužel zatím neexistuje a lékaři neznají ani příčinu této zákeřné nemoci.

 

"Jeho stav se hodně moc zhoršil. Nevím, jak bych to řekla, nebyl schopen už vůbec ničeho. Zemřel doma. Šárka mi to volala, že přiveze holky," uvedla pro televizi Nova smutně Grossova tchyně Hana před domem rodiny ve Slivenci.

 

Po Grossovi zůstaly manželka Šárka (45) a dvě dcery Denisa (17) a Natálka (12). Ta v současnosti slaví úspěchy v muzikálu Bídníci. Její slávu si spolu s ní ale otec nemohl vychutnat, protože ho nemoc připoutala na lůžko.

 

 

"V noci na dnešek zemřel po těžké a dlouhé nemoci pan Stanislav Gross. Jménem rodiny zemřelého žádám média, aby v této těžké chvíli měla pochopení a nevystavovala rodinu a zejména děti dalšímu tlaku, který by umocnil tuto těžkou chvíli. Pohřeb se uskuteční pouze v rodinném kruhu. Rodina zemřelého proto nebude poskytovat žádné další informace a vyjádření," uvedla v čtvrtek pro média Šárka Grossová.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Filmový Tarzan zemřel. Slavný herec měl ALS!

VIDEO: Nevyléčitelná nemoc ničí tuto ženu. Umírá 36krát ročně!

hel TN.cz