jak to vidí masterchef

Smutná zpověď kuchařky Ester: Měla vážné zdravotní problémy!

MasterChef - Ester
Zdroj: TV Nova
Ester přiznala vážné problémy

Ve středu večer jste mohli sledovat další premiérový díl kuchařské show MasterChef Česko. Soutěžící, kteří zaujali porotce svým úvodním jídlem, tentokrát bojovali o postup mezi nejlepších 16. V pořadu Jak to vidí MasterChef Patricie Solaříková se svými hosty uplynulý díl komentovala.

Tentokrát si moderátorka pozvala na kus řeči Báru a Ester. A dostala z nich i některé hodně osobní odpovědi. Při otázce, zda holky vaří podle fantazie nebo podle receptů, se Ester svěřila s vážnými zdravotními problémy, které v mládí měla.

 

"Já jsem začínala v osmnácti podle norem, protože jsem měla těžký zánět žaludku a střev. Zjistila jsem, že musím jíst alespoň jedno teplé jídlo denně, protože jinak mě neskutečně bolí žaludek. Máma je profesionální kuchařka, takže jsem si stáhla normy a podle těch vařila. Teď už je to ale jenom fantazie - otevřu lednici, vytáhnu věci a vařím," popsala. Dnes už je ale naštěstí v pořádku.

 

 

Holky toho ale práskly daleko víc! Komu daly hodně zvláštní přezdívku? Za který dobrý skutek je porotci hodně kritizovali? A která z žen vyhrála soutěž v rychlém krájení? Podívejte se na celý díl pořadu Jak to vidí MasterChef! Středeční díl MasterChef Česko si můžete pustit zdarma na Nova Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz