ZDRCUJÍCÍ FOTO

SMUTNÉ: Dívka trpící autismem zůstala na své oslavě sama!

Oslava autistické dívky
Zdroj: facebook, Rebecca Lyn

Fotka osmnáctileté dívky Hallee Sorenson trpcící autismem, na které sedí sama u stolu při oslavě svých narozenin vyvolala velkou vlnu pobouření a solidarity. Mnoho lidí by si mohlo pomyslet, že už je po večírku, proto je dívka u stolu osamocená. Bohužel tomu ale tak není.

Hallee Sorenson je i přes svou krutou poruchu veselou dívkou. S autismem statečně bojuje a pro své okolí je velkou inspirací. Poslední narozeniny pro ní však byly bolestivou událostí. 

 

Na plánovanou velkou narozeninovou oslavu dívka pozvala všechny své spolužáky a kamarády. Bohužel však nikdo z nich na party nepřišel. Hallee si tak musela zažít jeden z nejsmutnějších narozeninových večírků vůbec. 

 

 

Na tento nepříjemný zážitek reagovala na sociální síti sestřenice dívky Rebecca Lyn. Na svůj facebookový profil přidala fotku, jak Hallee sedí opuštěná u svého narozeninového stolu. Vyzvala všechny, aby jí pomohli oprtimistickou slečnu učinit opět šťastnou pomocí narozeninových přání. 

 

Fotografie má na facebooku několik set tisíc sdílení a sklízí velké ohlasy. Hallee nyní chodí tisíce narozeninových přání od uživatelů z celého světa. Někteří dokonce zjišťují, zda je možné poslat Hallee přímo dárky. Díky jejich pomoci se tak slečna konečně dočkala oslavy, na jakou čekala. 

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Malý věkový rozdíl mezi sourozenci zvyšuje riziko autismu
Vaše příběhy: Postižení mi nejsou lhostejní, a tak pomáhám

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Související témata:
ten TN.cz