vyšetřování pokračuje

Smutný konec podivné nehody: Muž, který vypadl z vlaku, zemřel

Muž vypadl z rychlíku u Rudoltic
Zdroj: HZS Pardubického kraje
Téma:

Mladý muž, který za nevyjasněných okolností vypadl v sobotu odpoledne z rychlíku u Rudoltic, i přes péči lékařů dnes zemřel. Vyšetřování jeho smrti pokračuje.

K neštěstí došlo v sobotu odpoledne v rychlíku Slovácký expres, který mířil do Prahy. U Rudoltic z jeho dveří vypadl mladý muž, spadl do kolejiště a utrpěl těžká zranění obou nohou a hlavy.

 

Vlak nouzově zastavil mezi stanicemi a provoz na frekventované trati byl na více než dvě hodiny přerušen. Pro zraněného muže přiletěl vrtulník, který s ním odletěl do nemocnice v Hradci Králové.

 

Co se přesně stalo, zjišťují kriminalisté. Podle Aktu.cz svědci z rychlíku uvedli, že mladík vypadl otevřenými dveřmi vlaku. Podle mluvčího Českých drah Petra Šťáhlavského viděl svědek z protijedoucího vlaku muže na stupátku vlaku, ze kterého pak spadl do kolejiště.

 

GALERIE: Muž vypadl z vlaku u Rudoltic

1
/
7
Zdroj: AKTU.cz
Muž vypadl z rychlíku u Rudoltic - 5

 

"Zatím nelze s určitostí říct, co se stalo. Musí se svědeckými výpověďmi potvrdit, což bude trvat několik dní nebo týdnů. Uvidíme, zda kolegové případ odloží, nebo obviní nějakou osobu, která by za to mohla být zodpovědná," uvedla mluvčí policie Jana Vilímková.

 

 

TN.cz