Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.11. 2014 13:30

Snadný předvánoční úklid s mopy od Viledy

Vileda
Zdroj: oficiální zdroj

Nebuďte otrokyní domácnosti a užijte si čas večírků. S pomocníky od Viledy zvládnete úklid raz dva.

Nikdy tolik neoceníte pomocníky do domácnosti usnadňující práci jako v předvánočním shonu. Nakoupit dárky, upéct cukroví, dotáhnout pracovní úkoly před koncem roku a přitom se ještě zúčastnit všech předvánočních večírků s klienty a kolegy a vypadat skvěle... jak se tohle všechno dá zvládnout, když máte ještě na krku úklid?

Vileda
Zdroj: oficiální zdroj

S novými rotačními mopy a kbelíky od Viledy řady EasyWring Ultramat a EasyWring & Clean to ale bude hračka a navíc budete mít úklid rychle hotový. Nevěříte? Mopy 100% mikrovlákna perfektně čistí podlahu i pouhou čistou vodou a díky optimální savosti ji nezanechají příliš mokrou, takže rychle uschne. Kýbl je opatřen ždímacím košem a praktickým šlapacím pedálem, díky nimž vyždímáte mop bez velké námahy, ohýbání či namáčení rukou. Intenzitu ždímání určíte sama silou sešlápnutí pedálu a díky ochraně proti vystříknutí vody ani zbytečně nenacákáte.
Vileda
Zdroj: oficiální zdroj

Oba mopy se od sebe liší tvarem – mop EasyWring Ultramat je plochý, EasyWring & Clean je opatřen třásněmi a násadou trojúhelníkového tvaru pro snadné čištění v rozích. Oba lze prát v pračce na 60 °C, případně dokoupit náhradní. Teleskopická tyč se skládá ze tří částí, což umožňuje nastavení délky podle vaší výšky, aby vás nebolela záda. Mopy se snadno dostanou i pod nábytek a dokonale vás zbaví špíny ze všech koutů. Jsou vhodné pro všechny typy tvrdých podlah. Více nejen o mopech EasyWring najdete na www.vileda.cz

Komerční článek