Snídaňové štěně

Snídaně s Novou má nové štěně! Jméno mu vyberete vy. ANKETA

Do pátku mají diváci Snídaně s Novou čas rozhodnout, jak se bude jmenovat "snídaňové štěně 2", tedy pes, jehož první krůčky mohou sledovat v ranní show TV Nova. Do užšího výběru postoupilo šest jmen. Jak se štěně bude jmenovat, rozhodnete v hlasování na TN.cz!

Olly, Ocar, Orri, Ozzy, Ox, nebo Obelix. Jedno z těchto šesti jmen vyberou diváci TV Nova a čtenáři TN.cz pro štěně, jehož výcvik v policejního psa budou sledovat ve Snídani s Novou. První "snídaňové štěně" Sunnyho sledovali diváci rok a půl.

 

Anketa

Vyberte jméno pro snídaňové štěně!

Hlasovalo 14526 lidí.
Během této doby se z malého psíka stal dospělý asistenční pes, kterého si v přímém přenosu převzala rodina Moravcových z Prahy. Sunny dělá společníka jejich synům Oliverovi a Denisovi, kteří mají poruchu autistického spektra.

 

Nové snídaňové štěně se narodilo před několika týdny fence německého ovčáka Nase v chovné stanici v Prackovicích nad Labem. Otcem je vlčák Aaron ze Suché.

 

 

Nasa porodila dvě holčičky a šest chlapečků. Psovod z Hradce Králové, kde bude pejsek vyrůstat, cvičit a nakonec i sloužit, si psíka teprve vybere.

 

Policisté ale měli jeden požadavek. "Jméno musí vždy začínat na písmeno O," sdělila policejní mluvčí Lenka Sikorová.

 

Hlasovat o svém favoritovi můžete na TN.cz až do pátku.
 

Související témata:
vbo TN.cz