Nehoda v Ostravě

Šofér měl nabrat chodce přímo na zastávce! Policie hledá svědky. VIDEO

Jan Pánik
Jan Pánik
Publikováno 18. 10. 2019
Téma:

Zatím neznámý řidič měl v sobotu přímo u tramvajové zastávky v Ostravě zachytit levým zrcátkem svého auta chodce. Ten z místa nakonec odešel. Policisté teď prosí všechny, kteří byli svědky celé události, aby je kontaktovali.

Policisté hledají svědky, kteří by jim mohli pomoci objasnit okolnosti nehody v Ostravě Zábřehu, při které řidič zachytil neznámého chodce zrcátkem svého auta. K incidentu mělo dojít v sobotu 12. října krátce před půl sedmou večer. 

 

"Řidič jel s vozidlem Ford Mondeo v levém jízdním pruhu ve směru jízdy od ulice Čujkovova do Vyškovic. Při jízdě došlo k zachycení neznámého chodce levým zpětným zrcátkem," popsala policejní mluvčí Pavla Jiroušková s tím, že v tu chvíli šel podél ostrůvku tramvajové zastávky "Kotva". 

 

 

Neznámý chodec však z místa nehody odešel, policisté proto nyní prosí o pomoc. "Žádáme případné svědky, kteří by mohli poskytnout informace nebo záznamy z kamer ve vozidlech, a také neznámého chodce, aby se přihlásili na bezplatnou linku 158 nebo přímo dopravním policistům v Ostravě Vítkovicích na telefonní číslo 974 725 572," dodala mluvčí policie. Lidé se mohou obracet také na e-mail mrpo.odi.nehody@pcr.cz.

TN.cz