Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 15.5. 2018 13:34
i to se může stát

Šok na ostrově! Ze soutěže vypadl hráč, i když nedostal jediný hlas

Robinsonův ostrov - 29. díl - 8
Zdroj: TV Nova
Skrytá imunita zlomila vaz Katce

Mirek v pondělním díle Robinsonova ostrova všechny své protihráče šokoval, když použil skrytou imunitu a tím totálně obrátil průběh kmenové rady. O tom, že utajené imunity dokážou hrou hodně zamíchat, vědí i soutěžící v americké verzi soutěže Survivor.

Myslela si, že má hru pevně v rukou, přesto Katčina pochodeň v pondělí zhasla. Zasloužil se o to Mirek, který takticky zachránil před vyřazením Zinu. Na podobné zvraty jsou v Americe zvyklí, vždyť už tady odvysílali 35. řadu.

 

Husarský kousek se podařil soutěžícím ve 34. řadě s podtitulem Game Changers. Kmenové rady se účastnilo už jen šest soutěžících a nakonec vypadl někdo, pro koho vlastně nikdo nehlasoval. Jak je to možné? I to dokážou skryté imunity.

 

Když se moderátor po hlasování zeptal, jestli chce někdo použít skrytou imunitu, zvedl se jeden ze soutěžících, aby použil jednu imunitu pro sebe, druhou pro jednu ze spojenkyň. To inspirovalo i další hráče, aby své výhody použili. Nakonec zbyla pouze jediná hráčka, která nebyla imunitou chráněna.

 

 

"Nezáleží na tom, jaké hlasy jsou v urně. Jediný, pro koho je možné hlasovat, je Cirie," řekl moderátor. O to větší byl šok, když prozradil, že nikdo z přítomných pro Cirie vlastně nehlasoval, i tak ale musela soutěž opustit. Stalo se tak poprvé v historii soutěže Survivor, že byl vyloučen někdo, kdo nezískal ani jeden hlas!
 

 

Zamíchá skrytá imunita i dějem na Robinsonově ostrově? Na to se dívejte každé pondělí a středu na Nově! Předchozí díl najdete na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.


NEPŘEHLÉDNĚTE:

5 největších zajímavostí o ROBINSONOVĚ OSTROVĚ, který by měl správný fanoušek vědět

Robinson Jarda drsně útočí na modelku Báru! Natočil urážlivé VIDEO

ZRÁDKYNĚ! Katku na Ostrově vykoupení nešetří. Místo přivítání se dočká drsných útoků. VIDEO

VIDEO: Je to mrcha! Bára s Dominikem se ostře pustili do Terry. Je něco, co jí už nikdy neodpustí

mom TN.cz