To nečekal nikdo

Šok při policejní razii! Mezi zbraněmi číhala exotická šelma!

Krokodýl ve vodě
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Téma:

S očima navrch hlavy skončili před několika dny policisté, kteří v ruském Petrohradě při razii hledali zbraně a výbušniny. Ve sklepě totiž mezi kalašnikovy a odstřelovačskými puškami objevili i dvoumetrového krokodýla nilského.

Místní obyvatelé jsou v pořádném šoku a stále znovu si prohlížejí fotky vzrostlého afrického krokodýla, který může být velmi nebezpečný a na svědomí má celou řadu lidských životů.


Krokodýl, který se plazil mimo jiné i kolem minometného granátu, nebyl při odchytu agresivní a na zasahující policisty neútočil, uvedl portál rt.com.


Zatím ovšem není jasné, co se s dvoumetrovým predátorem nyní stane - šelma totiž nemá žádnou veterinární dokumentaci a tím pádem nemůže skončit v zoologické zahradě.

 

Policisté krokodýla našli v domě Pavla Baraněnka, zakladatele vlastenecké skupiny Rudá hvězda, která se mimo jiné zabývá rekonstrukcemi historických událostí. Šťára souvisí s obchodem s výbušninami.Muži zákona v domě našli odstřelovačské pušky, minometný granát, dělostřeleckou munici, přes 40 kalašnikovů a asi stovku zásobníků. Podle některých zdrojů krokodýl ve sklepě žil až deset let.


Krokodýli nilští jsou extrémně nebezpeční a výjimkou nejsou ani případy, kdy predátoři stáhnou do vody vesničany, kteří si na břeh Nilu přijdou vyprat prádlo.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

pez TN.cz