výměna manželek

Otřesné: Na Věru poslala sociálku, sama nechala děti samotné!

Poslední výměna manželek zvedla ze židlí celé Česko. A není divu, že na konci Lucie na špindíru Věru z ubytovny, kde žila s malými dcerami v neuvěřitelných podmínkách, poslala sociálku. Sama by se ale měla stydět.

Věra s manželem Petrem vychovávala šestiletou Natálku a ani ne dvouletou Stephanii mezi odpadky v plesnivé a zakouřené ubytovně a Lucie kvůli tomu obě holčičky litovala. Dokonce na Věru, která si nečistí zuby a dcery nenaučila používat toaletní papír, po skončení Výměny poslala sociálku.

CELÝ DÍL VÝMĚNY MANŽELEK SLEDUJTE ZDE 

Lucie se zkrátka ve Výměně manželek tvářila jako největší ochránkyně dětí, ale jak se ukázalo, měla by si zamést před vlastním prahem.

 

 

Věra se totiž dozvěděla od své sestry, že když odjel štáb a Lucii zrovna nesledovaly kamery, klidně odešla z bytu a nechala tam obě holčičky samotné! A to s otevřeným oknem a déle než hodinu. To Věře potom potvrdila i malá Natálka, pro kterou to prý byl nejhorší zážitek s náhradní maminkou.

 

Věra s Petrem se z ubytovny přestěhovali do 2+kk a už to u nich vypadá trochu jako u lidí:

 

Nový byt Věry a Petra z Výměny manželek

1
/
5
Zdroj: TV Nova
Věra a Petr po Výměně manželek - 5

 

Více o tom, jak rodiny žijí dnes, sledujte v sobotu ve Volejte Novu v 10.40 na Nově. Vše o seriálu si přečtěte tady. Poslední díly můžete sledovat na portálu NovaPlus. Všechny díly pak najdete na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Věra po Výměně manželek: Sociální pracovnice to u nás prolezly, byly i v lednici

Špindíra Věra z Výměny manželek zneuctila Ewu Farnou! Víme jak

Související témata:
hel TN.cz