Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.9. 2018 13:29
premiérový díl

Šok ve Výměně: Petr sedl opilý za volant, při nehodě zabil kamaráda

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer se můžete těšit na premiérový díl reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí mladá nezkušená Eliška s pubertálními dětmi a několika desítkami domácích zvířat a jestli se pokusí Eva ve stísněných podmínkách v rodině s malými dětmi nastavit jasná pravidla.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Jesenice u Rakovníka, kterou tvoří Eliška (24), Petr (27), Radek (2) a Petr (3). Na druhé straně se seznámíme s Evou (48), Scilárdem (43), Maruškou (17) a Markem (13), kteří žijí v Boušicích.

 

Od deseti dní v této Výměně manželek čeká Eliška s Petrem především razantní změnu jejich vztahu. Mají mezi sebou nevyřešené problémy z minulosti, které soužití narušují.

 

110

GALERIE: Výměna manželek - Smrtelná autonehoda!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Smrtelná autonehoda! - 1

Hodnocení:

 

Kromě hádek a rvaček je to i smrtelná nehoda, kterou Petr zavinil. Řídil pod vlivem alkoholu a jeho cesta skončila nárazem do stromu. Na místě bohužel zemřel jeho 18letý kamarád. Petr následně skončil ve vězení a dodnes platí odškodné. 

 

 

Premiérový díl Výměny manželek sledujte dnes od 20:20 na Nově. Předchozí díl si můžete zdarma pustit na Nova Plus. Všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Řidiči zbystřete! Tahle rizika podstupujete při telefonování, kouření nebo poslechu rádia za volantem
Proč stále potkáváte nesprávné typy partnerů?

mom TN.cz