Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Na stehně měl škrábance

Šokující nález! Maminka našla v plence dvouletého syna jehlu

Žena našla v plence svého syna jehlu
Zdroj: Profimedia

Žena oblékla svému dvouletému synkovi plenky Pampers a s hrůzou zjistila, že v nich byla zastrčená jehla. Šokovaná maminka sdílela fotku na sociálních sítích.

Britská maminka tří dětí (30) oblékla dvouletému dítěti plenky. Ten za ní po chvilce přišel s tím, že je na sobě mít nechce, protože mu v nich není dobře. Informoval o tom britský deník Daily Mail.

 

Žena s údivem vytáhla přímo z plenky ostrý předmět připomínající jehlu. Chlapečkovi se naštěstí nic vážného nestalo, měl na stehně jen pár škrábanců. "Zanechalo to ošklivé rudé škrábance, ale mohlo to dopadnout mnohem hůř," uvedla zděšená maminka.

 

 

Fotku s jehlou sdílela na sociálních sítích, aby varovala ostatní rodiče. Obávala se, že by se jehly mohly nacházet i v jiných plenkách, stejně jako tomu bylo u jehel v jahodách.

 

 

Žena také okamžitě kontaktovala jak konkrétní prodejnu, kde plenky kupovala, tak prodejce. "Je nám líto, co se přihodilo této rodině. Jsme s ní v kontaktu a snažíme se zjistit, co se stalo," vyjádřil se k případu mluvčí společnosti Pampers. "Naší prioritou je zajistit, aby naše výrobky byly pro děti bezpečné," dodal mluvčí.
 

sei TN.cz