sexuální skandál

Šokující obvinění: Slavný herec měl profackovat ženu... penisem!

Jamie Foxx
Zdroj: oficiální zdroj
Téma:

Kurióznímu obvinění čelí slavný americký herec Jamie Foxx. Nejmenovaná žena ho obvinila z toho, že ji před 16 lety několikrát udeřil přes tvář svým penisem, když odmítla orální sex.

K incidentu mělo dojít už v roce 2002, uvádí portál TMZ, který sleduje život celebrit v Hollywoodu. Jamie Foxx měl údajně žádat orální sex od ženy při párty ve svém domě v Las Vegas.

 

Oběť milulý týden navštívila policii, kde celý incident popsala. "Když jsem odmítla orální sex, udeřil mne penisem po tváři," řekla vyšetřovatelům. Foxx obvinění rázně odmítá a označil je za absurdní lež. Na ženu chce podat trestní oznámení.

 

Portálu TMZ dotyčná osoba řekla, že ji po sexuálním incidentu jeden z hercových přátel vyzval, aby odešla. Následující den se podle svých slov vrátila do svého domu v Los Angeles. Tam následně vyhledala lékaře, protože si ze zážitku odnesla trauma.

 

 

Jamie Foxx je populární afroamerický herec. Vynikl ve filmech Collateral nebo životopisném snímku Ali. Jako druhý černošský herec v historii získal sošku Oscara za hlavní roli v dramatu Ray o legendárním jazzovém hudebníkovi Ray Charlesovi z roku 2004.

Související témata:
TN.cz