Bylo jí vedro?

Šokující video: Ruská motorkářka se proháněla nahá po městě

Téma:

Ruské sociální sítě rozbouřilo video, které natočil jeden motorkář v západoruském městě Orjol. Natočil nezvyklou scénu. Městem se rychle proháněl jiný motorkář, za ním však na silné motorce seděla úplně nahá spolujezdkyně! Pokud by je zastavila policejní hlídka, hrozilo ženě zatčení.

Kameraman sledoval dvojici přes sedm minut. Muž za řidítky během toho několikrát svůj vůz zvednul na zadní kolo. Přitom si ale pořádně zahrával s ženiným zdravím. Jeho spolujezdkyně totiž měla jen helmu a tenisky. Kdyby z motorky spadla, přivodila by si nepříjemná zranění.

 

Nepříjemné by bylo i setkání s policií. Jak upozorňuje list Daily Mail, ženě by za producírování se bez oblečení hrozilo obvinění z výtržnictví. Po trestu také volali někteří diskutující na sociálních sítích.

 

Ženin kousek totiž považovali za zneuctění Ruska. Jiní ale ženu bránili a naopak je mrzelo, že něco takového neviděli na vlastní oči. Její kousek si vysvětlovali třeba tím, že zřejmě prohrála sázku.

 

 

Kvůli tomu se před dvěma lety proháněla na motorce po Olomouci skoro nahá Sylva. Kvůli prohrané sázce se po hanácké metropoli proháněla jen v miniaturních tangách.
 

Související témata:
vbo TN.cz