manžel rozhoduje o všem

Tyran ve Výměně: Žena mu dává celou výplatu a dostává kapesné

Ve středu se můžete těšit na další premiérový díl pořadu Výměna manželek. Tentokrát se představí extrémně dominantní Jirka, který ve vztahu řídí úplně všechno včetně financí. Jeho náhradní manželku Jarmilu šokuje, že mu žena odevzdává i celou svou výplatu. Jak se spolu snesou?

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Dlouhého mostu u Liberce, kterou tvoří Jarmila (51), Jan (44) a Adéla (14). Na druhé straně se seznámíme s Martinou (35), Jirkou (39), Aničkou (16) a Lukášem (9), kteří žijí ve Volfraticích.

 

Tentokrát vyměněné páry čeká pořádná výzva. V jedné domácnosti se totiž setká temperamentní Jarmila, která je vůdčí typ člověka, s ještě dominantnějším Jiřím, který o sobě mluví jako o nadsamcovi.

 

GALERIE: Výměna manželek - Boj s dominantním manželem!

1
/
13
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Boj s dominantním manželem! - 1

 

Jirka má rád všechno pod kontrolou, takže mu Martina, která má z předešlého vztahu dvě děti, musí odevzdávat výplatu. Pokud něco potřebuje, musí o to Jirku požádat. "Já to musím schválit," říká v upoutávce Jiří. "Řekne si svůj názor a co se jí líbí. A já řeknu: ne, to má moc velký výstřih. Mně se nelíbí, když někdo kouká na mojí ženskou," dodává suverénně Jirka.

 

 

 

Pro Jarmilu je naprosto nepředstavitelné, že by musela žádat svého manžela o svolení, když si chce něco koupit. Jak se neústupné vůdčí typy snesou v jedné domácnosti? A dokáže submisivní Martina vést domácnost se stejně bezradným Janem? Na to se podívejte ve středu ve 20:20 v oblíbeném pořadu Výměna manželek!

 

Předchozí díl si můžete zdarma pustit na Nova Plus. Všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.
 

ČTĚTE TAKÉ:

Nenechte se zatlačit do kouta! Co dělat, když vedle sebe máte DESPOTU?
4 způsoby, jak se nehádat kvůli penězům

sei TN.cz