vražda dítěte

Roční Elišku zabila její matka, tvrdí příbuzná! Prozradila i detaily

Eliška (1) se svou mámou Terezou
Zdroj: facebook.com
Eliška (1) se svou mámou Terezou
Téma:

Byla unavená po očkování, usnula a už se neprobudila. Takto popsala matka Elišky začátkem listopadu smrt své dcery. Minulý týden jí ale policie obvinila z vraždy. Redakci TN.cz se ozvala příbuzná, která podezření policie potvrdila. Prozradila také, jaký k tomu matka měla mít důvod.

Začátkem listopadu jsme vás informovali o úmrtí šestnáctiměsíční holčičky ve Vacenovicích na Hodonínsku. Její matka na sociálních sítích naznačovala, že úmrtí by mohlo souviset s očkováním, které dívenka několik hodin předtím podstoupila. Tento názor byl ale velmi rychle vyvrácen. Policie totiž proti matce mrtvé dívky zahájila trestní stíhání. Že nezletilá matka vzala Elišce život, tvrdí i příbuzná rodiny, jejíž jméno redakce zná, ale žena si nepřeje být jmenována. Údajně se jí k činu matka Elišky přiznala.

 

"Tereza (matka dítěte - pozn. redakce) chytila rapla. Její mamka potom odešla do práce a Terka zůstala sama doma s malou. Jenže Terka měla pořád nervy. Malá se vzbudila a začala plakat. Terka šla za ní, ale chytila amok a začala s malou silně třást," popsala strašné události, které měly předcházet smrti malé holčičky pro portál TN.cz příbuzná údajné vražedkyně.

 

Podle jejího tvrzení tím matka své dceři způsobila krvácení do mozku, ale nevěděla o tom. Eliška pak začala být unavená. "Myslela si, že se jí chce spát únavou. Ale když se jí zdálo, že spí už moc dlouho, šla za ní znovu. Už ale bylo pozdě," popsala šokující příběh příbuzná.

 

Podle ní ale mladá matka svou dceru zabít nechtěla. "Jak dostala záchvat vzteku, tak si to neuvědomila," vysvětlila a pokračovala: "Tereza je momentálně v Kroměříži (psychyatrické léčebně, pozn. red). Jakmile v lednu dovrší 18 let, půjde do basy," tvrdí příbuzná, podle které mladou ženu hlídají policisté. V domě totiž našli dopis na rozloučenou. "Tereza se chtěla zabít," uzavřela.

 

Trestní stíhání matky potvrdila policie už v minulém týdnu. "V souvislosti s násilnou smrtí dítěte na Hodonínsku kriminalisté zahájili trestní stíhání jeho matky pro zvlášť závažný zločin vraždy. S ohledem na věk mladistvé nebude policie zveřejňovat žádné další informace," řekla policejní mluvčí Štěpánka Komárová.

 

 

Eliščina máma na Facebooku nejdříve tvrdila, že za smrt holčičky může očkování. "Byla na očkování vakcínou priorix. Dopoledne byla unavená, tak usnula, spala dvě a půl hodiny. Pak se vzbudila a já jí změřila teplotu a dala oběd. Chtěla mlíčko, tak jsem jí ho dala. Otočila se na bříško a nosánkem do duchny, tak jsem ji nechala spát. Pak jsem tam přišla a ona nedýchala. Prý jsem ji našla mrtvou," napsala na Facebook máma dítěte.

 

Reportáž TV Nova z minulého týdne:

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DOJEMNÝ KONEC: Mladá matka umírala na rakovinu! Až zjistíte, jaké přání jí dcera splnila, budete mít slzy v očích

Záhadná smrt krásné Mirky! Lehla si do postele a po chvíli nejevila známky života. Lékaři konečně promluvili!

Související témata:
has TN.cz