kdo se líbil vám? ČESKÝ SLAVÍK

Souboj plných dekoltů: Farna, Bílá nebo Jandová? Bylo to o prsa!

Nejhezčí dámy na Českém slavíku 2016
Zdroj: Jakub Deml

Český slavík je hudební událostí roku a přítomné dámy jsou většinou velmi elegantní. Vždy se však najde někdo, komu se podaří vykouknout z davu. Kdo zaujal letos?

České hudební ceny jsou rozdány a jak to už bývá zvykem, i tentokrát se hlavními hvězdami stali ti, co každý rok. Sadu Slavíků si v 51. ročníku rozdělili Karel Gott, Lucie Bílá, skupiny Kabát a No Name, absolutním slavíkem je Karel Gott.

 

Trochu zklamaní byli ale ti, kteří očekávali příchod Karla Gotta - zpěvák se ale kvůli zdravotním problémům se zády nedostavil. Z nemocničního lůžka však přenos sledoval a dnes poděkoval fanouškům za podporu na sociální síti. Na Slavících také převzala patronka nadace Nova Kristina Kloubkova šek v hodnotě 200 000 korun, který poputuje na pomoc potřebným.

 

GALERIE: Nejezčí ženy na Českém slavíku 2016

1
/
16
Zdroj: Jakub Deml
Český slavík Mattoni 2016 - Zpěváci - 9

 

Slavíci jsou i společenská událost, na kterou se dámy řádně připravují. Kdo zaujal nejvíc? Letos asi bronzová Slavice Ewa Farna v kostýmu s hlubokým výstřihem. S účesem se trápit nemusela, protože momentálně nosí na hlavě dredy.

 

 

V souboji plných dekoltů ji o fous předběhla Marta Jandová. Marta byla zahalena do černé barvy a vsadila na klasiku. V černých šatech přišla i bývalá královna krásy Taťána Gregor Kuchařová. Taťána byla jako vždy dokonale upravená, čekali jsme však od ní více.

 

Připravit se na takový slavnostní okamžik dalo jednoduše zabrat. "Byla to asi hodinka, něco zabraly vlasy, něco make up. Ráno jsem byla na manikúře a pedikúře,takže se nechávám takhle hýčkat," popsala své přípravy modelka Taťána Gregor Kuchařová.

 

To "více" ukázala přítelkyně Leoše Mareše Monika Koblížková. Monika zazářila v metalických šatech, ke kterým doladila i zbytek outfitu.

 

V nádherných róbách přišly také moderátorky Televizních novin Lucie Borhyová a Kristýna Kloubková.

 


 

Pro nejlépe oblečenou ženu můžete hlasovat v anketě. Všechny si můžete prohlédnout v galerii.

 

Pánové to mají o dost jednodušší, a tak připravě věnovali jen pár minut. "Patnáct minut. Ve chvíli, kdy mi řeknou, ať se obleču, tak to na sebe hodím, abych se cítil tak nějak normálně a v pohodě," prozradil TV Nova zpěvák Dalibor Janda, který předával jedno z ocenění.

Anketa

Které dámě to nejvíc slušelo na Českém slavíku 2016?

Hlasovalo 1218 lidí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Adam Mišík na Slavíky vyvedl přítelkyni: Jsem rád, že národ konečně poznal, jaký talent v Cinovi má

Iva Pazderková předvedla na Slavících nejoriginálnější róbu večera! Ušila si ji za dvacet minut

Související témata:
TN.cz