Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Pippa Middletonová

Soukromí královské rodiny v ohrožení! Pippě ukradli tisíce fotek

Královská rodina a Pippa Middletonová
Zdroj: Profimedia

Velmi soukromé fotografie prince Williama, jeho manželky Kate a dětí George a Charlotte by se brzy mohly objevit v médiích. Hackerům se totiž podařilo nabourat účet sestry vévodkyně Kate Pippy Middletonové na službě iCloud, kam její telefon fotografie ukládal.

Britské a americké weby obdržely v pátek nabídku od hackera s přezdívkou Crafty Cockney, který nabízel prodej fotografií tomu, kdo za ně nabídne nejvíce. Vyvolávací cenu stanovil na úrovni 1,5 milionu korun. Požadoval odeslání peněz do 48 hodin.

 

Londýnská metropolitní policie v sobotu CNN potvrdila, že oznámení o nabourání účtu obdržela a prošetřuje jej. Kensingtonský palác, sídlo prince Williama, se odmítl vyjádřit.

 

Naštěstí pro celou královskou rodinu neměla zřejmě sestra vévodkyně Kate ve svém telefonu žádné akty ani podobný obsah. Hackeři se ale dostali třeba k fotografiím, kde si Middletonová zkouší svatební šaty.

 

Pippa, která zaujala v roce 2011 na svatbě své o rok starší sestry, se bude příští rok vdávat. Jejím partnerem je podnikatel James Matthews. Vážně tak hrozí, že ji poprvé ve svatebních šatech neuvidí u oltáře, ale na titulních stranách britského bulváru.

 

 

Mezi ukradenými fotkami jsou i snímky matky Pippy a Kate Carole z prohlídky kostela, kde by si Pippa měla svého manžela brát. Ale hlavně jsou mezi nimi soukromé snímky královské rodiny, tedy hlavně Kate, Williama a jejich dětí.

 

Kensingtonský palác si přitom velmi hlídal, jaké snímky George a Charlotte pustí na světlo světa. William a Kate chtěli, aby jejich děti měli co nejnormálnější dětství. Bohužel, stovky jejich soukromých fotek jsou teď v rukou hackerů.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

WIMBLEDON ŠÍLÍ: Pippa Middleton odhalila další božskou část svého těla. Co ukázala tentokrát?

BUDE SVATBA! Pippa Middleton se bude vdávat. Tohle že je její budoucí manžel?

vbo TN.cz