Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Smutná zpráva

Showman Dan Nekonečný je po smrti! Bylo mu pouhých 52 let

Extravagantní zpěvák a tanečník Dan Nekonečný je po smrti! Podle informací TV Nova jeho bezvládné tělo objevili policisté v jeho domě. "Králi rozkoše" bylo pouhých 52 let.

Nekonečný zemřel ve svém domě v pražských Řeporyjích. Jeho úmrtí potvrdil na twitteru starosta městské části Pavel Novotný. O výjezdu do ulice Na Vrchu, kde Nekonečný bydlel, informovali také záchranáři, kteří na místo vyslali na žádost policie koronera.

 

 

Příčinu smrti extravagantního zpěváka vyšetřují kriminalisté, podle informací TV Nova už ale vyloučili cizí zavinění i sebevraždu. "Mohu potvrdit, že policisté v ulici Na Vrchu stále zasahují. Bližší informace zatím nemohu sdělit," uvedla krátce po jedné hodině odpoledne policejní mluvčí Andrea Zoulová.

 

16

GALERIE: Dan Nekonečný

Zdroj: Profimedia

Dan Nekonečný - 1

Hodnocení:

 

Daniel Nekonečný se narodil v roce 1966 v Boskovicích. Proslavil se jako módní fanatik, showman, zpěvák, herec, milovník třpytek, exotických zvířat a žlutého oblečení. Jeho vystoupení byla vždy plná barev, ohňostrojů a tropických prvků. Nemohly chybět ani krásné tanečnice.

 

Podívejte se na rozhovor Dana Nekonečného ve Snídani s Novou:

 

Nekonečný proslul svými rozvernými hláškami, z nichž některé zlidověly. Svým "vrrrrr" prokládal snad každou větu a celé Česko ho znalo jako "krále rozkoše". Chodil silně opálený, žvýkal hřebíček, aby měl svěží dech a ve vyprávění hodně přeháněl.

 

S expartnerkou Zuzanou Kardovou, která u něj začínala jako tanečnice, vychovával dceru Terezu od jejích sedmi let. Vztah se rozpadl asi před čtyřmi lety. Nekonečný pořádal také různé výpravy do pralesů za šamany a míchal si různé lektvary z tamních bylin. Některé z nich byly halucinogenní.

 

 

Nekonečný byl lídrem skupiny Šum svistu, se kterou koncertoval v různých televizních estrádách, ale také na soukromých večírcích. Hrál také v několika filmech - ve snímku Jak se krotí krokodýli či Eliška má ráda divočinu.

 

Příjezd Dana Nekonečného do Snídaně s Novou

epa TN.cz