To myslí vážně?

Soutěž o nejbizarnější fotku léta už má vítěze! Češi se baví Slováčkem

Slováček a Gelemová - vtipy
Zdroj: Instagram / Facebook.com

Těžko říct, co chtěli Felix Slováček a Lucie Gelemová touto fotkou říct. Zatímco 75letý hudebník pózuje ve slipových plavkách, mladá milenka mu leží u nohou. Snímku se okamžitě chytili umělci a autoři sarkastických stránek

Fotku z dovolené zveřejnila na svém Instagramu sama Lucie Gelemová. Felix Slováček na ní pózuje ve slipových plavkách s rukama v bok, zatímco partnerka sedí vedle něj a zbožně k němu vzhlíží.

 

Věc je o to bizarnější, že Felix má na nohou botasky a až do půli lýtek vytažené bílé ponožky, přestože stojí u bazénu. V 75 letech se dá těžko mluvit o tělu Adonise, a tak snímek vyznívá spíše jako parodie.

 

 

Jenže byl zřejmě myšlen vážně, čemuž napovídá popisek. "Tuto fotografii jsem "organizovala" já a povedla se. (...) Zdravíme z Kréty," napsala Gelemová k příspěvku na sociální síti. A reakce na sebe nenechaly dlouho čekat.


Myslíte si, že byste dokázali udělat bizarnější letní fotku? Pokud ano, můžete nám snímky zaslat na email zpravy@nova.cz nebo na facebookový profil TN.cz. Děkujeme!

 

 

Sociální sítě zaplavily během čtvrtečního odpoledne různé fotomontáže a vtipy, které na trapnost snímku poukazují. Začaly se okamžitě sdílet a za pár hodin už některé viděly tisíce lidí. Vybrali jsme pro vás ty nejlepší.

 

 

 

epa TN.cz