Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Soutěž v přímém přenosu: sledujte vysílání a vyhrajte Samsung Galaxy S6 edge+

samsung ogilvy
Zdroj: oficiální zdroj
Téma:

Pokud rádi soutěžíte a chtěli byste získat nový smartphone, který vám umožní v reálném čase natáčet a sdílet své zážitky, zbystřete!

Společnost Samsung totiž spustila ojedinělou soutěž - na vybraném místě v České republice je umístěný smartphone Samsung Galaxy S6 edge+, který pomocí funkce Live Broadcast (přímý přenos) nepřetržitě snímá své okolí. Úkolem soutěžících je zjistit jeho přesnou polohu a na místo se osobně dostavit. Pak už jen stačí vytvořit originální selfie a špičkový telefon může být váš!

Zapojte se do soutěže a pusťte si živý přenos na YouTube (ZDE). Postupně se přímo ve vysílání zobrazí indicie, které Vám s určením přesné polohy pomohou. Pokud poznáte, odkud telefon vysílá, vypravte se co nejrychleji na místo, pořiďte si selfie a společně se soutěžním kódem z místa přenosu ji odešlete na s6livestream@gmail.com. Porota následně vybere nejkreativnější selfie a určí vítěze chytrého telefonu Samsung Galaxy S6 edge+.Vysílejte živě přímo z telefonu!

Funkce Live Broadcast spočívá v tom, že uživatelé mohou v reálném čase vysílat aktuální dění ve Full HD kvalitě přímo z telefonu na jeden, či celou skupinu kontaktů, anebo přímo veřejně přes YouTube Live. Kdokoli, kdo dostane YouTube link od uživatele Galaxy S6 edge+, může sledovat živý přenos ze svého smartphonu, tabletu, PC nebo Smart TV s připojením na YouTube.

O smartphonu Samsung Galaxy S6 edge+

Galaxy S6 edge+ je smartphone s 5,7“ displejem, který spojuje formu a funkčnost prostřednictvím špičkových funkcí, nejlepší zobrazovací technologie, unikátního dual-edge designu, nejpokročilejšího fotoaparátu pro dokonalé fotografie a videa či nejmodernějšího rychlého nabíjení bezdrátově i přes kabel. S výkonným procesorem a operační pamětí 4 GB RAM dokáže smartphone Samsung Galaxy S6 edge+ nabídnout nejvyšší kapacitu a výkon na trhu, který uživatelům přináší dosud nejrychlejší multitasking i pohotový přístup na sociální sítě.

Soutěž probíhá od 7. 12. 2015 do 20. 12. 2015. Podrobná pravidla naleznete ZDE.
 

Související témata:
Komerční článek