GALERIE Horor na prodej

INZERÁT HRŮZY: Za tuhle trosku chtějí miliony! Interiér je nechutný

Šílený dům - 7
Zdroj: coldwellbankerhomes.com
Téma:

V Los Angeles prodávají dům hrůzy! A chtějí za něj neuvěřitelných 20 milionů. Na fotkách je přitom vidět nechutná a všudypřítomná špína, rez a plíseň. I přesto má dům už 5 zájemců! Stojí totiž ve čtvrti, kde bydlí i hollywoodští herci a sportovci.

Když se řekne dům za 20 milionů, představíte si asi luxusní sídlo nebo alespoň pěknou vilku. Přesně tuhle částku ale chtějí i za oprýskaný a nechutně špinavý chatu v Los Angeles! Podle realitní kanceláře i sami majitelé ví, že dům je v katastrofickém stavu, i tak se ale rozhodli to zkusit.

 

Rozpadlý dům stojí ve čtvrti Northridge, kde bydlí i herci a sportovci. Podle webových stránek realitní kanceláře, která ho prodává, potřebuje kompletní přestavbu. Kdokoliv si prohlédne hrůzné fotky, dá agentům za pravdu a zůstane zřejmě jen znechuceně zírat. Všude jen zažraná špína, plíseň a rez.

 

Dům vypadá, jako by v něm nikdo nebydlel několik let, a poslední majitel ho nechal naprosto zanedbaný. "Fotky vystihují skoro všechno kromě toho, že se dům nachází na konci slepé ulice v krásném a udržovaném sousedství. Je to opravdu ten nejhorší dům v té nejlepší oblasti," shrnuje inzerát.

 

GALERIE: Dům na prodej

1
/
17
Zdroj: coldwellbankerhomes.com
Šílený dům - 1

 

Dříve krásná vila pro jednu rodinu, která byla postavena v roce 1956, má tři pokoje, dvě plně vybavené koupelny a kuchyň. Součástí jsou také dva krby a větší zahrada. Celkem majitelé prodávají pozemek o 118 metrech čtverečních a trvají na zaplacení částky v hotovosti.

 

 

O dům má překvapivě zájem už 5 lidí, i přes obrovskou díru ve stropě a kořeny stromů prorůstajících sprchou. Podle realitního agenta Bena Keisariho je to sice dům hrůzy, ale nepotřebuje strhnout, jen pořádně vyčistit a renovovat. Zájemce tak láká hlavně čtvrť, v níž vila stojí.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Pojďte s námi na návštěvu domů k Lucii Bílé! Uvidíte luxus, který vás dostane do kolen

Tak bydlí Rambo! Nakoukněte do velkolepého sídla Sylvestera Stallona

Související témata:
epa TN.cz