HVĚZDA VÝMĚNY MANŽELEK

Ukřičená Lucie z Výměny manželek se opět vdala! Vzala si muže, který seděl za vraždu

Svatba účastníků Výměny manželek
Zdroj: Tick Tock/ Facebook
Lucie je opět šťastná, tentokrát s Michalem
Martin Bláha
Martin Bláha
2.3. 2021 16:06
Téma:

Osminásobná matka Lucie z Výměny manželek do toho práskla! Za manžela si ovšem vzala pěkné kvítko. Stal se jím její bývalý spolužák a odsouzený vrah Michal Navrátil. S ním se dala dohromady krátce po natáčení.

Berete si zde přítomného Michala Navrátila? Tak tato slova slyšela před pár dny Lucie, která se proslavila v poslední sérii reality show Výměna manželek. Na otázku s radostí odpověděla ano. A zdá se, že novomanželé měli bujarou oslavu.


Dle videa, které sdíleli na sociálních sítích, se stoly prohýbaly pod tíhou chlebíčků a jiných dobrot. Z reproduktorů vyhrávala hlasitá romská muzika a alkohol tekl proudem. Lucie se také předvedla v dlouhých bílých šatech. Ženich měl černý oblek a kravatu.


Lucie se divákům Výměny manželek vryla do paměti jako ukřičená hysterka a neuvěřitelná špindíra. Diváky také šokovala tím, že má osm dětí, z nich čtyři jí byly odebrány. Ještě ve Výměně manželek společně žila s přítelem Stanislavem, který byl o dvacet let starší než Lucka. Sama ho v pořadu popsala jako "muže, který páchne výkaly".

 


Dnes už je ovšem všechno jinak. Vztah se Stanislavem je už pasé a nyní si užívá společné chvíle s trestancem Michalem. "Potkala jsem bývalého spolužáka, s ním jsem vlastně rok. Dali jsme se dohromady asi 14 dní nebo tři týdny po Výměně,“ svěřila se Lucie. A s Michalem prý plánují i společného potomka.


Michal přitom stojí za krvavou tragédií z roku 2009, která se stala na diskotéce v Rakovníku. Michal podle verdiktu soudu dvakrát bodl nožem při hádce jiného muže a ten zraněním podlehl. Za čin byl odsouzen na 12 let ve věznici s ostrahou. Nyní je už na svobodě a může si tak vychutnával společné chvíle se svojí novomanželkou.

 

Připomeňte si Lucii ve Výměně manželek v krátkém videu:

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz