Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 31. 5. 2018
Utajený šéf

Splatil Kuba všechny dluhy? V Dalimilově firmě už nepracuje!

Kuba z Utajeného šéfa
Zdroj: TV Nova
Kuba se může pochlubit radostnými novinkami

I v posledním díle reality show Utajený šéf se diváci seznámili s obtížnými osudy některých pracovníků. Všem z nich se rozhodl Dalimil Čech pomoci nebo je alespoň nějak potěšit. Několik měsíců po natáčení prozradil, jak se čtveřici vede.

Asi nejvíce diváky i samotného šéfa zasáhl příběh Kuby, který pracoval ve skladu. Zadlužil se, ale rozhodl se s tím bojovat a přestěhoval se do Prahy, kde si našel práci. I přesto dluhy neubývaly, a tak mu Dalimil nabídl pomoc s nastavením splátek.

 

A povedlo se - Kuba všechno splatil. "Byla to hlavně jeho zásluha, že to zvládl a žádné dluhy už nemá. Jeho příběh byl velmi silný, že se někdo sebere a udělá tlustou čáru za minulostí. Podařilo se mu to," chválil Dalimil.

 

V Kubově životě nastaly ale ještě větší změny. S přítelkyní čeká miminko, měl by to být chlapeček. "On říkal, že u nás ve skladu potkal tu pravou, se kterou chce založit rodinu. To se potvrdilo. Ale stěhují se mimo Prahu, a tak už tady nepracuje," popsal Dalimil.

 

 

18

GALERIE: Utajený šéf Dalimil Čech

Zdroj: TV Nova

Utajený šéf Dalimil Čech - 1

Hodnocení:

 

Především s Ivanou zůstal šéf v kontaktu i po natáčení, měla podle něj příjemný a lidský přístup. "Vždycky, když jedu přes Brno, se na Slatině zastavím a ptám se, co je nového. Frgále, slivovici a víno jsem na svatbu dcery dodal, spojil jsem se s ní, jaké víno má ráda, poznal jsem ji a Ivanina manžela," doplnil Dalimil.

 

 

I v případě Kláry ředitel zverimexového řetězce svůj slib splnil a dodal celou paletu granulí, pamlsků a hraček do azylu, kde se starají o zvířata. "Rozšířili jsme to a od natáčení jsme věnovali už skoro milion na obdobné projekty, útulky a různé azyly pro zvířata," uvedl.

 

Ani Klára ani Ivo už ale ve firmě na plný úvazek nepracují. "Klára má dítě, takže jí nevyhovoval provoz na krátký-dlouhý týden. Ale dál k nám chodí na brigádu. A u Iva to byl vlastně stejný důvod, jeho přítelkyně si našla práci se stejným provozem, tak bylo potřeba to skloubit. Ale taky u nás začíná jako brigádník," sdělil Dalimil.


Připomeňte si moment, kdy musel Dalimil vzít hada do rukou:

 

Také Ivo si podle utajeného šéfa svůj dárek, který dostal především kvůli tomu, že pomohl Dalimilovi překonat strach z hadů, užil. "Dostal dvě vstupenky na tatérskou show, zajistil jsem jim ubytování v dobrém hotelu. První víkend bez dětí, hodně si to užili," prohlásil Čech.


Co se naopak změnilo u Dalimila a v jeho firmě? Dozvíte se na Nova.cz! Pokud jste poslední díl Utajeného šéfa neviděli, najdete ho ještě týden na NOVA Plus. Všechny epizody jsou ke zhlédnutí na VOYO.

epa TN.cz
Reklama