benefiční akce

Spojte příjemné s užitečným. Akce u Boleslavi pomůže postiženým lidem

Žena na vozíčku
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Kateřina Sejková
Kateřina Sejková
Publikováno 12. 7. 2020
Téma:

Pomáhat se dá různými způsoby a jedním z nich je i návštěva benefičních akcí. Člověk si užije zábavu a navíc pomůže těm, kteří to v životě neměli snadné. Jedna taková akce se koncem července uskuteční v Mnichovo Hradišti a výtěžek půjde na pomoc tělesně postiženým lidem.

Benefiční akce Nebe bez mraků, aneb zpátky do ulic se uskuteční 24. července v Mnichovo Hradišti v klubu Vostrov. Kromě bohatého (predevším hudebního) programu lidé svou návštěvou pomohou potřebným.

 

Vstupné je dobrovolné a veškerý výtěžek půjde na pomoc klientům Domova pro osoby se zdravotním postižením Sulická, s nímž pořadatelé akce spolupracují. Večírek je součástí sbírky, díky které postižení lidé z domova Sulická získávají peníze na své individuální potřeby.

 

 

Program akce začíná už vpodvečer, kdy na obrovské plátno u vstupu každý bude moci předvést, co umí. Následuje turnaj ve fotbálku a koncerty, na kterých vystoupí Vojtaano či Mono3x, a další turnaj, tentokrát ve hře kámen, nůžky, papír. Součástí bude i večírek s barem.

 

Příspět na potřebné je možné zápisným do turnajů, koupí trička či obrazu, příspěvkem do kasičky a klienty domova dostanou i část výdělku na baru.

TN.cz