Svatba na první pohled

Společné setkání párů ve Svatbách: René naštvaně odejde od stolu!

Skoumalová Tatiana
Tatiana Skoumalová
16.12. 2020 15:23

Velké rozhodnutí, jestli spolu páry zůstanou, vás čeká už dnes večer! Před tím spolu ale dvojice povečeří a zjistí, jak se v sociálním experimentu dařilo ostatním. Možná to některým otevře oči!

Den před rozhodnutím se páry potkají na společných večeřích. Konečně mají možnost si o celém experimentu popovídat s někým, kdo bude rozumět jejich pocitům. Zjistí, jak svatební den, líbánky a život ve společné domácnosti s někým cizím prožívali ostatní.

 

"Já jsem nervózní, už by mohli přijít," nervózně říká Štěpánka během čekání na druhou dvojici. Ještě nevěděla, že ji a Pavla čeká setkání s Petrou a Reném. Ti vzápětí přichází a jako první řeší dvojice své svatební dny. "Když jsem viděl Štěpánku, tak jsem se uklidnil. Když vidíš, že to vypadá dobře, tak se člověk už tolik nebojí," směje se Pavel.

 

 

Ale když se Štěpánka zeptá druhého páru, jaké byly jejich pocity u oltáře, tak atmosféra trochu zhoustne. "No, já nevím, měla jsem strach a navíc René není vyloženě můj typ," začíná Petra. René najednou posmutní a zvědavá Štěpánka si toho všimne a začne se vyptávat. René takový tlak ale neunese a beze slova odejde od stolu.

 

Simona a Radek se zase setkají na večeři s Františkem a Natálkou. Společně si připijí na "bláznivý experiment" a konverzace se pak stočí k líbánkám. "Bylo tam docela pěkně," snaží se to František přejít. Simona se ale velmi trefně zeptá, proč jen "docela". A to se změní atmosféra i u nich.

 

 

"Bylo náročné s Frantou vycházet. Měli jsme menší problém ohledně komunikace, takže jsme si neužili tu svatební cestu tak, jak jsme chtěli," vysvětluje Natália. František si všímá, že Simona je k Radkovi mnohem vřelejší, než je třeba Natálka k němu a trochu ho to mrzí.

 

Po večeři se páry rozloučí a každý stráví noc o samotě, aby se mohl v klidu rozhodnout. Zůstanou spolu, nebo se jejich cesty navždy rozejdou? Sledujte poslední díl pořadu Svatba na první pohled už dnes ve 20:20 na TV Nova.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

TN.cz