Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Spolehlivý automatický úklid vaší domácnosti

Téma:

Představa, že se vrátíte domů z práce a všechny podlahy září čistotou, se nyní stává skutečností.

Nový robotický vysavač Kobold VR300 od společnosti Vorwerk přináší přesnou laserovou navigaci, prvotřídní výkon s vysokou sací silou a novou technologií kartáčů, které zajistí ještě důkladnější sběr nečistot na hladkých podlahách i kobercích. Pokročilé funkce, mezi něž patří dotykové ovládání přímo na přístroji nebo nová mobilní aplikace Kobold Robot, zvyšují vaše pohodlí a užitečnost přístroje. Aplikace Kobold Robot nabízí maximální mobilitu, jelikož uživateli umožňuje ovládat robota, kdykoli potřebuje a bez ohledu na to, kde právě je. Zatímco Kobold VR300 udělá všechnu práci, jeho majitel si může užít více volného času.


Úklid lze přizpůsobit podle časového plánu a úklidových režimů dostupných v aplikaci. Úklidové programy, které Kobold VR300 nabízí - “Všechny místnosti” pro úklid celé domácnosti a “SPOT” pro úklid konkrétního místa, se postarají o dokonalý úklid, a to dokonce i v ECO režimu, se kterým baterie déle vydrží a robot pracuje tišeji. Uživatel si snadno zvolí program pomocí tlačítek na uživatelském rozhraní vysavače nebo prostřednictvím aplikace.

V aplikaci je dostupný mapovací program, při němž se Kobold VR300 zorientuje v pokojích a vytvoří si tzv. „Mapu úklidu“, která odpovídá mapě jednoho podlaží. Uživatel si v mapě nadefinuje „Hranice úklidu“, které robotovi zabrání vjet do vybraných oblastí. S nejnovější verzí softwaru lze navíc nastavit také „Zóny úklidu“, které jsou užitečné především pro kuchyně, jídelny či vchody do domácnosti, které jsou náchylnější ke znečištění. Pro tyto zóny lze nastavit pravidelný časový plán nebo je nechat robota uklidit stisknutím několika tlačítek.

Kobold VR300 vysává domácnost systematicky pruh po pruhu a řídí se řadou senzorů, které mu umožňují chytře se vyhnout všem překážkám či schodům. Po každém úklidu v aplikaci zobrazí přehled úklidu, který uživatele informuje o výsledcích posledního vysávání. Další výhodou tohoto robotického vysavače je, že se sám automaticky vrátí do dobíjecí základny, kdykoli potřebuje dobít, aby se pak vrátil k úklidu tam, kde předtím skončil.

Vývoj nových funkcí robota neustále probíhá a postupně se tak jeho kvality budou ještě zlepšovat. V takovém případě aplikace uživatele upozorní na dostupnou aktualizaci a díky „instalaci vzduchem” je možné ji nainstalovat. Aplikace Kobold Robot je volně ke stažení pro operační systémy iOS (10.2 a výš) a Android (4.1.0 a výš) prostřednictvím App Store a Google Play.

Pro více informací navštivte internetové stránky www.chytry-robot.cz.

Související témata:
Komerční článek