Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Sportka oslavuje 2 000. milionáře

Sazka
Zdroj: oficiální zdroj
Témata:

Nejznámější a nejoblíbenější česká loterie vytvořila jubilejního 2 000. milionáře.

Stal se jím výherce z doplňkové hry Stokrát 2 miliony, která uplynulé dva měsíce vyplatila sázejícím celkem 200 milionů korun. Všichni milionáři ze Sportky si rozdělili téměř 19 miliard korun.

Vůbec první milionová výhra ve Sportce padla v neděli 17. února 1991, sázející tehdy získal 2 094 423 Kč. Od té doby Sportka a její doplňkové hry vyplatily na milionových výhrách 18 831 730 336 Kč. „V posledních letech Sazka vyplácí okolo dvou set milionových výher ročně. Letos očekáváme přes dvě stě padesát nových milionářů, kteří zbohatli díky hrám Sazky,“ říká Václav Friedmann, ředitel komunikace Sazky. Přes dvacet milionářů vyhrálo díky tiketu vsazenému přes internet.

V září dvakrát Superjackpot a desítky milionářů

Dvoutisící milionář ze Sportky pochází z Jihomoravského kraje a svou výhru získal v doplňkové hře Stokrát 2 miliony. Plný tiket podal na prodejním místě Sazky v okolí Znojma. Sazka tak i v říjnu pokračuje ve velkém rozdávání milionových výher. Minulý měsíc se stalo milionářem neuvěřitelných 64 sázejících, v průměru tedy dva výherci denně. Celkem si mezi sebou rozdělili přes 252 milionů korun.

Mezi zářijovými milionáři jsou navíc i dva výherci Superjackpotu Sportky. Nejprve získal 92 milionů muž středního věku ze Zlína a v neděli 30. 9. se z 22,6 milionu korun radoval sázející z okolí Ostravy. Absolutním rekordem Sportky je výhra manželského páru z okolí Pardubic, kteří v listopadu roku 2013 získali neuvěřitelných 399 904 705 Kč. Nejvíce milionářů pak Sazka vygenerovala v roce 2015, konkrétně 287 + 1 miliardáře.

Třetina milionářů nevynechá žádné losování

Nejčastěji si pro výhry nad milion korun chodí muži v produktivním věku, kteří jsou ženatí a mají 2 děti. Téměř polovina výherců sází alespoň dvakrát za měsíc, 36 % výherců milionů sází pravidelně na každé losování.

V tomto roce se prostřednictvím her Sazky stalo milionářem přes 200 sázejících. Hodnota letošních milionových výher momentálně atakuje 1 miliardu korun. Milionářem můžete být i vy. Zkuste si vsadit přímo z domova na tomto odkazu.

18+. Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Komerční článek