Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Sportovní výkony bez bolesti a umazaných rukou – Voltaren Emulgel s inovativním aplikátorem

Glaxo
Zdroj: Voltaren
Téma:

Bezbolestná rekonvalescence zní skoro jako utopie. Zraněné místo vysílá do mozku signály, že není něco v pořádku. Jakmile ale ošetříte poranění, můžete si hned také ulevit od bolesti.

Na trhu se objevil Voltaren Emulgel s novým aplikátorem, díky kterému zůstanou vaše ruce čisté i po aplikaci gelu.

Začněte u příčiny bolesti

Pro co nejsnazší způsob odstranění bolesti je důležité rozpoznat, proč vůbec vznikla. Důvody mohou být různé. Sportovci se nejčastěji potýkají s únavou a přetížením svalů a kloubů, ale výjimkami nejsou ani závažnější komplikace jako zranění či nemoc. Odhalení důvodu jejich vzniku je klíčem k co nejrychlejší a nejefektivnější úlevě od bolesti. S léčivými prostředky bychom měli tělu dopřát samozřejmě také klid na regeneraci.

Účinná úleva od bolesti v přírodě i kanceláři

V širokém spektru léčivých přípravků Voltaren si zajisté vyberete vhodnou formu, ať už v podobě tablet, gelu či léčivých náplastí. Jedná se o léky, které jsou běžně dostupné v lékárnách. Voltaren poskytuje úlevu od mnoha typů bolesti, a proto je spolehlivým pomocníkem a snadno jej přibalíte do sportovní výbavy či do pracovního kufříku s laptopem.A vaše ruce zůstanou čisté!

Novinkou na trhu je Voltaren Emulgel s aplikátorem. Léčivý gel s inovativním aplikátorem přináší možnost pohodlné aplikace. Snadno jej nanesete přímo v místě bolesti a vaše ruce zároveň zůstanou beze stop gelu. Stačí pouze aplikátor vytáhnout, stlačit a nanést gel. Působí rychle* v místě bolesti, kde tlumí zánět a zmenšuje otok. Díky aplikátoru můžete zapomenout na pocit lepivých prstů.
*Klinická data ve studii u pacientů s akutní bolestí šíje ukázala, že Voltaren Emulgel zmírňuje akutní bolest do jedné hodiny po první aplikaci.

Více informací na www.voltaren.cz 

Čtěte pečlivě příbalovou informaci. O správném použití se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem. Volně prodejné léčivé přípravky Voltaren ActiGo Extra obalené tablety a Voltaren Rapid 25 mg měkké tobolky obsahují diclofenacum kalicum a jsou určeny na vnitřní použití. Voltaren Emulgel gel a Voltaren Forte 2,32% gel obsahují diclofenacum diethylaminum a slouží na kožní použití. Voltaren 140 mg léčivá náplast na aplikaci na kůži obsahuje diclofenacum natricum.
V případě otázek kontaktujte prosím: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Czech Republic s.r.o., Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4, mail: cz.info@gsk.com. Případné nežádoucí účinky prosím hlaste na: ch.safety@gsk.com. Ochranné známky jsou vlastněné nebo licencované skupinou společností GSK.
© 2018 skupina společností GSK nebo poskytovatel příslušné licence.

Související témata:
Komerční článek