Rázná reakce

Poslední vzkaz Renáty Czadernové: Po slzách za Marečka přišla smrt

Zdeněk Drgáč
Zdeněk Drgáč
7.7. 2020 10:20
Téma:

Upřímným pláčem v Televizních novinách si jejich moderátorka Renáta Czadernová získala srdce nespočtu diváků. Slzy do očí jí vrhnula reportáž o brutálním utýrání teprve 2letého Marečka. Jeho vraha minulý týden našli ve vězení mrtvého a Czadernová na to má jasný názor.

Vrah malého chlapečka Josef K. (†21) nepřežil ve vězení jediný den - psali jsme zde. Moderátorka Televizních novin Renáta Czadernová je přesvědčená, že jde o vítězství spravedlnosti. Chladnokrevný trýznitel si měl totiž za ohavný čin odsedět 22 let a nejenom podle Czadernové to bylo směšně málo.

 

"Za mě osobně si tento člověk zasloužil doživotí, když už tady nemáme trest smrti. Nestalo se, a tak to spravedlnost vzala do svých rukou," řekla Czadernová portálu Super.cz

 

"Třeba aby zabránila tomu, že se někdo takový dostane ven a spáchá podobné nechutnosti na dalším nevinném dítěti. Tento typ lidí mi nikdy chybět nebude," dodala nekompromisně.

 

 

Josef K. týral teprve 2letého Marečka do té doby, dokud mučivým zraněním nepodlechl. Chlapeček si prošel peklem, podle obžaloby ho měl pravidelně pálit cigaretami, bít vařečkou i pěstmi nebo sprchovat pod studenou vodou. Začal s tím poté, co se vloni nastěhoval k jeho matce.

 

Podívejte se, jak Renáta děkovala divákům za pozitivní reakce:

TN.cz