Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

výměna manželek

Sprosté nadávky u osmi očí! Puch a humus na zvracení! UKÁZKA

Už dnes večer můžete sledovat další díl úspěšné reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak se bude cítit Radka z Děčína v rodině, která fanaticky šetří každou korunu, a jak zvládne Radka z moravské domácnosti specifickou výchovu a vztahy v romské rodině.

V dnešní premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu ze Šarov u Bohuslavic, kterou tvoří Radka (37), Vladan (41) a dcery Sára (6) a Viktorka (2). Na druhé straně se seznámíme s Radkou (37), Jardou (41) a syny Martinem (15) a Járou (10), kteří žijí v Děčíně.

 

Deset dní nebude ani pro jednu ze zúčastněných stran jednoduchých. Hádky, slzy a konflikty budou v obou rodinách na denním pořádku.

 

 

GALERIE: Výměna manželek: Palba sprostých slov během "osmi očí"

1
/
6
Zdroj: TV Nova
Výměna manželek: Palba sprostých slov během

 

Celá situace se ovšem vyhrotí během závěrečných "osmi očí". V jednu chvíli to dokonce bude vypadat, že bude muset zasáhnout ochranka. U společného stolu budou padat ty nejsprostší výrazy a vytahovat se budou ty nejšpinavější věci. 

 

Výměnu manželek sledujte už dnes od 20:20 na Nově. Nestihli jste předchozí díl? Pustit si ho můžete na NOVA Plus nebo VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Vypjaté emoce ve VÝMĚNĚ: Měli by spolu Veronika s Pavlem zůstat?

Drama mimo Výměnu: Sousedka oznámila, že našla gaye Lukáše mrtvého!

mom TN.cz