dopravní

Dvě nehody krátce po sobě: V Praze muže srazilo auto, ženu motorka

Srážka chodce v Praze - 1
Zdroj: Záchranná služba hl. m. Prahy
Jan Houška
Jan Houška
Publikováno 2. 7. 2020
Téma:

Ke sražení dvou chodců došlo krátce po sobě ve čtvrtek odpoledne v Praze. Nejdříve byl sražen muž automobilem, chvíli poté žena motorkou. K dopravní nehodě došlo bohužel také ale ve Zlíně, kde cyklistka nepřežila srážku s osobákem.

Dvě vážné nehody, které se staly krátce po sobě, řeší od čtvrtečního odpoledne Pražská záchranná služba. V ulici Evropská došlo okolo půl druhé ke sražení padesátiletého muže automobilem. Půl hodiny na to, srazila motorka 30letou chodkyni v Krči.

 

Muž, který byl sražen osobákem v Evropské ulici, utrpěl mnohačetná zranění a následně byl napojen na umělou plicní ventilaci. Záchranáři ho po zajištění životních funkcí transportovali do Ústřední vojenské nemocnice. Řidiči automobilu se nic nestalo. 

 

 

 

V druhém případě srazil chodkyni motorkář v Budějovické ulici v Krči. Jak žena, tak i motorkář utrpěli při nehodě vážná zranění a v umělém spánku byli transportováni do nemocnice.

 

Záchranná služba ve Zlíně naopak od čtvrtečního rána řešila střet automobilu se seniorkou na kole. Žena vyjela z vedlejší komunikace a vjela na hlavní silnici, kde se střetla s projíždějícím osobákem. Seniorka svým zraněním bohužel na místě podlehla.

 

Přičiny všech tří dopravních nehod stále řeší policie. 

 

GALERIE: Srážka chodců v Praze

1
/
3
Zdroj: Záchranná služba hl. m. Prahy
Srážka chodce v Praze - 3

 

TN.cz