Nehoda na Slovensku

Srážka s kamionem roztrhla auto na dvě části. Řidič jako zázrakem přežil

Vondřichová
Kristýna Vondřichová
Publikováno 30. 6. 2020
Téma:

Jen díky obrovskému štěstí neskončila jízda 64letého řidiče z Liberce tragicky. Muž na křižovatce mezi obcemi Trakovice a Malženice na západě Slovenska vjel do cesty projíždějícímu kamionu. Ten už neměl šanci srážce zabránit. Prudký náraz roztrhl osobní auto vejpůl. Řidič jako zázrakem vyvázl bez vážnějších zranění. O nehodě informovala slovenská policie.

K děsivé srážce došlo na křižovatce mezi Trakovicemi a Malženicemi v Trnavském kraji. Podle informací slovenských policistů jel kamion po hlavní silnici.

 

Z jakého důvodu mu řidič z Liberce zkřížil cestu, zatím není jasné. Bílá octavia, ve které 64letý muž cestoval, skončila po srážce rozpůlená na dvě části.

 

 

"Řidič kamionu už nehodě nedokázal zabránit. I přes hrozný stav osobního automobilu po nehodě nebyl jeho řidič vážně zraněn. Řidič kamionu neutrpěl žádné zranění," informovala slovenská policie na svém facebooku.

 

Čtyřiašedesátiletého Čecha převezli do nemocnice, rozsah jeho zranění ale policie neuvedla. Oba řidiči se podrobili dechové zkoušce, která požití alkoholu před jízdou vyloučila. Přesnou příčinu nehody policisté vyšetřují.

 

 

"Řidiči, zaměřte se na řízení, sledujte dopravní situaci. Teprve potom můžete předejít zbytečným nehodám, zraněním a tragédiím," apeluje na cestující za volantem slovenská policie.

 

GALERIE: Nehoda na Slovensku

1
/
5
Nehoda na Slovensku - 1

TN.cz