galerie bolestná ztráta

Srdceryvný moment: FOTO dcery před smrtí má všechny varovat!

Julia Derbyshire
Zdroj: facebook
Téma:

Ačkoliv měsíce čelil svému strachu a odmítal se podívat na poslední fotografie své dcery těsně před smrtí, potřeba varovat a chránit ostatní zlatého paralympionika donutila snímky zveřejnit. Adrian Derbyshire tak udělal po téměř dvou letech od bolestné ztráty. A má k tomu velmi dobrý důvod.

Byla krásná, milá a veselá. V 16 letech ale udělala něco, s čím se její otec doposud nemůže vyrovnat. Julia Derbyshire si sáhla na život. V bezvědomí ji doma našel její 42letý otec Adrian, dvojnásobný paralympijský vítěz a muž bojující proti šikaně.

 

Právě šikana (a to přes sociální sítě) totiž vedla k smrti jeho milované dcery, která se v zoufalství rozhodla problémy vyřešit oběšením. Její otec pět dní doufal, že se dcera z bezvědomí probere, nakonec ji ale nechal s těžkým srdcem odpojit od přístrojů.

 

GALERIE: Julia Derbyshire

1
/
9
Zdroj: facebook.com
Julia Derbyshire - 9

 

Jen několik minut před posledním výdechem Julie pořídil fotografie, které však téměř dva roky zůstaly "pohřbené". "Zveřejnit tyto fotky bylo jednou z nejtěžších věcí, které jsem v životě udělal," řekl Adrian. "Nechtěl jsem se na ně dívat a stále nechci," řekl. Nakonec si ale uvědomil, že jejich vypuštěním do světa může všechny děti i rodiče varovat před nebezpečnou kyberšikanou, která jeho dceru připravila o život.

 

 

Kvůli online nadávkám a týrání se dokonce s Julií v jejích 14 letech přestěhoval. O tom, že dívka ale dál na internetu čelí obrovskému tlaku, vůbec netušil. Došlo to tak daleko, že si Julia založila falešný účet a byla ve skupinách, které podněcovaly teenagery k sebepoškozování a k sebevraždě. A jeho dcera bohužel uposlechla.

 

Využil proto dne, kdy měla Julia slavit plnoletost a fotografie zveřejnil na sociálních sítích. I když ho celá událost velmi vyčerpává. "Může to pomoct rodičům nebo rodinám, aby neprocházeli tím, čím jsem musel procházet já. O tom celá ta kampaň je," sdělil. Nyní se snaží varovat celý svět! "Místo shánění šampaňského na oslavu jejích 18. narozenin jsem položil květiny na její hrob," zakončil ztrápený otec.

lud TN.cz