Bezohledný zločin

Stařenka šla ze studia bible, grázl ji brutálně okradl! VIDEO

Téma:

Obrovský šok zažila v úterý sedmdesátiletá seniorka. Ve chvíli, kdy šla z hodiny biblických studií, ji brutálně okradl muž, kterého policisté identifikovali jako několikanásobného recidivistu.

Vše se stalo v Nashvillu v americkém státě Tennessee. Žena odcházela z jednoho z místních kostelů, když u ní na parkovišti zastavil stříbrný pickup, píše portál ABC News.

 

Za volantem auta podle policie seděl osmačtyřicetiletý Gilbert D. Ostring junior, zkušený recidivista s bohatou kriminální minulostí. Policisté uvedli, že se důchodkyně začal ptát, kde je v okolí nějaký azylový dům či přístřešek pro potřebné.

 

Po několika vteřinách ovšem náhle chňapl po ženině kabelce. Seniorka se svůj majetek snažila ubránit, ale to se jí dařilo jen do chvíle, než grázl sešlápl plynový pedál.

 

 

V ten moment žena tašku pustila a setrvačnost ji nemiloardně poslala na asfalt, obličejem napřed. Vyšetřovatelé uvedli, že kromě zranění hlavy si penzistka také zlomila pravou ruku.

 

Policisté po Ostringovi, který má na svědomí mimo jiné napadení či krádež identity, pátrají. Z vězení byl propuštěn loni v létě.

pez TN.cz