oblíbená anketa

Startuje Český slavík Mattoni 2017! Hlasujte, hraje se o zájezd

Koncem listopadu budou vyhlášeny výsledky dalšího ročníku populární ankety Český slavík Mattoni 2017. O svých favoritech můžete hlasovat od dnešního dne do 19. listopadu. A pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát i luxusní zájezd!

Na slavnostní vyhlášení výsledků se můžete těšit v sobotu 25. listopadu. Moderování přímého přenosu z Hudebního divadla v Karlíně se ujme Ondřej Sokol.

 

Jak hlasovat

Hlasovat můžete od 3. října do půlnoci 19. listopadu. Možnosti máte dvě - buď zasláním SMS z mobilního telefonu nebo prostřednictvím online formuláře na stránkách www.ceskyslavikmattoni.cz.

 

Cena odeslané SMS je stejná jako za jakoukoli jinou SMS, odpovídá běžnému tarifu hlasujícího. Z každého mobilního telefonu lze v každé kategorii hlasovat pouze jednou.

 

Na nových webových stránkách ankety mohou fanoušci nejen hlasovat, ale najdou zde všechny důležité informace. Dozví se aktuální novinky, prohlédnou si fotografie z minulých ročníků. Kromě praktických informací najdou lidé na stránkách i zajímavosti z historie ankety a na profilech Zlatých slavíků si mohou pustit nejslavnější písničky svých oblíbených interpretů.

 

 

I letos Slavík dává šanci vystoupit na závěrečném galakoncertu mladým interpretům nominovaným zvláštní porotou. Nominováni jsou Jakub Děkan, Pavel Callta, skupina Poetika a Pokáč. O tom, kdo z nich vystoupí, rozhodnou fanoušci v samostatném hlasování.

 

Předáno bude několik cen

Na slavnostním vyhlášení výsledků budou předány tyto ceny:

Zlatí, Stříbrní a Bronzoví slavíci v kategorii Zpěvačka, Zpěvák a Hudební skupina

Cena Absolutní slavík

Cena Objev roku

Cena Slavíci bez hranic (nejoblíbenější slovenský interpret v ČR)

Cena pro nejoblíbenější píseň posluchačů Rádia Impuls

Cena za nejstreamovanější českou skladbu na internetu

 

 

Můžete vyhrát zajímavé ceny

Jeden z hlasujících v anketě vyhraje letecký zájezd do Řecka od CK Alexandria. V letošním ročníku lze také vyhrát týden pro 6 osob u jezera Attersee v Rakousku s Volkswagen Transporter kombi od společnosti NH CAR.

mom TN.cz