Velký zvrat

Šťastný konec? Angelina Jolie a Brad Pitt odložili rozvod!

Angelina Jolie a Brad Pitt
Zdroj: Profimedia
Angelina Jolie a Brad Pitt údajně odvolali rozvod

Rozvod hvězdného páru Angeliny Jolie a Brada Pitta se možná vůbec neuskuteční. Ani jeden z nich o to prý nemá zájem, tvrdí zdroje z okolí herců. Angelina prý Brada stále miluje a on zase nechce nic víc, než získat ji zpátky.

Angelina Jolie viděla odloučení od Brada Pitta jako nový začátek. Požádala o rozvod, odstěhovala se a po devíti měsících si pořídila nové sídlo, kde bydlí se všemi svými dětmi. Teď to ale vypadá, že se rozvod znovu odkládá.

 

Podle zdrojů portálu US Weekly Angelina začíná o svém rozhodnutí pochybovat a Brada stále miluje. "Rozvod se nekoná. Ani jeden z nich v tomto směru už dlouhé měsíce nepodnikl žádné kroky. Nikdo už si ani nemyslí, že by k tomu někdy došlo," uvedl nejmenovaný zdroj z okolí hvězdného páru.

 

Před rokem, kdy skandál vypukl, se přitom herečka svého bývalého partnera snažila vykreslit jako padoucha, který jen pije a hádá se s dětmi. Obvinila ho také z nevěry a fyzického týrání. Teď je ale všechno jinak. "Uvědomila si, že ho stále miluje," tvrdí zdroj.

 

 

Důvodem může být i to, že Brad přestal tolik pít a otevřeně promluvil o své závislosti. "Věděl, že má problém, který musí vyřešit. A to bylo všechno, co po něm chtěla," uzavřel zdroj. Angelina údajně dokonce prohlásila, že pokud se herec dobře postará o děti a zapomene na alkohol, vezme ho zpět.

Související témata:
epa TN.cz