ztracený aparát

Šťastný konec pátrání! Tajemné fotky se dostaly zpátky k rodině

Petr Brzek
Petr Brzek
31.7. 2020 11:45
Téma:

Strážníkům se na základě výzvy v médiích přihlásila rodina, která na okraji Pardubic ztratila svůj fotoaparát. Městská policie totiž zveřejnila jejich velmi povedené snímky z dovolené a díky tomu má příběh šťastný konec.

Na výlet na východ Čech rodina z Brněnska rozhodně nezapomene. Otec připustil, že nechal foťák na zídce u pardubického koupaliště a odešel. Když se vrátil, přístroj byl pryč. Naštěstí ho na policii odevzdal poctivý nálezce.

 

Strážníci záhy zveřejnili fotky, které ve foťáku našli. Rodina s koněm, táta za stromem, který připomíná sršní báň. Nebo snímek, jak se dcera chlubí svými kalhotami, které vypadají úplně stejně jako závěs na slatiňanském zámku.

 

Strážníci si řekli, že tyhle nápadité snímky by neměly rozhodně v rodinném albu chybět, takže dali výzvu do médií. A když se otec po fotoaparátu na koupališti ptal, spousta lidí ho díky televizní reportáži poznala a rovnou ho nasměrovala na služebnu.

 

 

Když strážníci rodiče a dvě dívky ve dveřích viděli, hned poznali, že jsou pravými majiteli přístroje. Rodina se tak z dovolené na jih Moravy vrací nejen s hezkými fotkami, ale i se zážitkem, který měl rozhodně kuriózní detektivní zápletku.
 

vrl TN.cz