galerie výhodná cena

Stát se zbavuje aut za levno! Na prodej je i pancéřovaný teréňák

Různé státní instituce se zbavují nepotřebného majetku. My jsme pro vás vybrali zajímavé nabídky motorových vozidel od Ministerstva vnitra, Celní správy a Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových.

V podstatě jde o klasickou sestavu služebních octavií, které sice nejsou v ukázkovém stavu, ale šikovný mechanik si s nimi určitě poradí. Mohou také posloužit jako levný zdroj náhradních dílů. A dá se narazit i na opravdu zajímavé kousky.

 

GALERIE: Nepotřebná auta od státu

1
/
6
Zdroj: oficiální zdroj
Prodej aut od státu - 2 ; Motorové vozidlo zn. CHRYSLER GRAND VOYAGER RG, rok výroby: 2005, VIN: 1C8GYB5545Y549778, barva: černá metal, druh vozidla - osobní automobil KOMBI, druh karoserie - M 1, 7 míst k sezení, stav tachometru: 186.147 km, objem motoru: 2.776 cm3, celková hmotnost: 2.635 kg, předepsané palivo - motorová nafta, automatická převodovka, pneumatiky letní, rozměr 215/65 R 16, u vozidla je nefunkční akumulátor, je úměrně opotřebeno provozem, k vozidlu je 1 ks klíče, lze provést odpočet DPH dle zákona č. 235/2004 Sb. Minimální kupní cena 173 600 Kč

 

Jedním z nich je obrněný terénní vůz Toyota Land Cruiser s balistickou ochranou 2. stupně. Byl používán hlavně na zahraničních misích a nese stopy používání, vzhledem k odolnosti tohoto typu aut ale snese ještě opravdu hodně. Pozor však na vyšší hmotnost, která kvůli brnění vozu stoupla skoro na 3,5 tuny. Auto se bude prodávat za cenu kolem 200 tisíc korun.

 

 

Koupí auta z majetku státu se vyhnete velkému množství možných skrytých vad, kterými často "komerční ojetiny" prodávané v autobazarech trpí. U majetku státu většinou nikdo nemá důvod závady tajit.

 

Zalíbilo se vám některé z vozidel a rádi byste se informovali na jeho stav, dostupnost či další informace o možném prodeji? Vybraná auta prodává Ministerstvo vnitra, Celní správa a Úřad pro zastupování státu. Na jejich webových stránkách jsou uvedené potřebné kontakty.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Žena opustila svoje auto. Když se vrátila, našla vzkaz od souseda! Koukněte jak drsně zareagovala

 

VIDEO: Nejhorší řidička vůbec? Při odjezdu z benzinky předvedla nechtíc divoké kaskadérské číslo

 

jox TN.cz