dražby nemovitostí

Stát se zbavuje majetku. Můžete mít chatu v horách i dům ve městě

Domy na prodej ÚZSVM
Zdroj: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Téma:

Je tu další šance pro lidi, kteří mají zájem získat za výhodnou cenu zajímavý dům k bydlení, nebo chalupu na vysněném místě. Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových připravuje dražby nemovitostí. Přihlásit se může každý. Některé položky vypadají opravdu lákavě.

Například v Habartově v Krušných horách je nyní k dispozici rodinný dům o výměře 156 metrů čtverečních samostatně stojící uprostřed zahrady o výměře téměř 600 metrů čtverečních včetně veškerého příslušenství za cenu 899 tisíc. Nabídky lze podávat do středy 24. dubna. Detaily najdete zde.

 

Udržovaná rekreační chata za shodnou cenu je k dispozici v obci Svatý Jan jen pár kilometrů od Orlické přehrady. Má tři místnosti, koupelnu a WC. Je částečně podsklepená, zděná. Na čtyřsetmetrové zahradě jsou ovocné stromy a vrtaná studna. Úřad zde chystá i veřejnou prohlídku na tuto středu 24. dubna. Nabídky lze podávat do 15. května. Detaily najdete zde.

 

GALERIE: ÚZSVM prodává domy a chalupy

1
/
7
Zdroj: Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových
Domy na prodej ÚZSVM - Svatý Jan

 

Do dražby jde také dvoupodlažní rodinný dům s garáží a zahradou v Aši. Vyvolávací cena je 1,4 milionu korun. Dům byl postaven v roce 1932. V patře je plnohodnotný byt 3+1 a v přízemí další 2x dvě místnosti se společným WC na chodbě. Znalec dům odhadl na hodnotu 1,6 milionu korun. Vyvolávací cena opakované dražby činí 1,45 milionu. Uzávěrka je tuto středu 24. dubna. Detaily najdete zde.

 

V dražbě můžete získat také dům v Držovicích na Moravě. Rodinný dům v řadové zástavbě je na konci ulice. V domě je byt 3+1. Nejnižší cena je 652 tisíc korun. Uzávěrka přihlášek je do 15. května. Detaily najdete zde.

 

 

Kdo by zatoužil po vlastní nemovitosti v historickém centru Kroměříže, může si udělat zálusk na prodej domu v Tovačovského ulici. Stát zde prodává nevyužitou patrovou stavbu v památkově chráněné zóně. Jedná se o původní řadový rodinný dům upravený na provozní objekt, kde v přízemí byla restaurace a v prvním patře byt 2+1. Dům je částečně podsklepen, se sedlovou střechou bez využitého podkroví. Dům byl postaven v 19. století a v 90. letech byl přestavěn na cukrárnu a následně restauraci. Prohlídka je možná po telefonické domluvě. Vyvolávací cena je 3,3 milionu korun. Uzavírka nabídek je 7. května. Detaily najdete zde.
 

Související témata:
tbc TN.cz