Dojemný nález

Zboural komín a našel tajemný dopis starý 60 let! Co v něm stálo?

Vánoční přání
Zdroj: facebook.com
Lewis našel v komíně 60 let staré vánoční přání
Téma:

Každodenní rutinní práci zpestřil anglickému stavbaři dojemný nález. Lewis Shaw (24) z anglického města Reading sdílel na svém profilu informaci, že při bourání komína starého domu v Cavershamu narazil na něco velice nečekaného. V útrobách komína se ukrýval téměř 60 let starý dopis s vánočním přáním od chlapce jménem David.

"Byl jsem docela překvapený, není to něco, na co narazíte každý den. Dárky, které si ten hoch přál byly vcelku obyčejné. Přál si spíš věci, které potřeboval, než že by po nich toužil," uvedl Shaw pro portál ABC news.

 

"Překvapilo mě to, protože moje generace a dnešní děti si spíše přejí věci jako herní konzole, Ipady a telefony," dodal Shaw.

 

Lewis Shaw doufá, že se mu dopis podaří dnes už starému Davidovi vrátit: "Myslím si, že vzkaz by pro něj mohl hodně znamenat, protože jsme dopis našli v rodinném domě." Shaw se spoelčně s kolegy rozhodl, že s dopisem Davidovi také doručí všechny věci, které na přání byly.

 

 

Znění dopisu:

Drahý Otče Vánoc,
prosím, přál bych si "Ruppert Annual“ (pohádky o medvídkovi Rupertovi - pozn. redakce)  a bubínek, křídu, vojáky a indiány, bačkory, hedvábnou kravatu, penál na tužky a malé hračky, které bys mohl postrádat. S láskou, David.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dívka našla v ponožkách z obchodu děsivý dopis! Už nikdy tam nevkročí. A vy také ne

TO VÁS DOJME! Chlapeček si přál k Vánocům ten nejkrásnější dárek na světě

Související témata:
klma TN.cz