Obchodní sdělení
Toto je obchodní sdělení. Redakce TN.cz neovlivňuje jeho obsah.

Stejná rizika, ale jiná cena?

Téma:

Životní pojištění se u různých pojišťoven může lišit až o stovky korun.

Srovnat si nabídky povinného ručení a havarijního pojištění od několika pojišťoven se Češi už naučili. Na RIXO.cz si ale můžete online srovnat také nabídky životního pojištění. Během několika minut se tak dozvíte, která pojišťovna vám nabídne ideální pojištění za nejlepší cenu.

Velmi často se stává, že za stejně nastavená rizika v životním pojištění, může klient zaplatit u několika pojišťoven velmi rozdílnou částku. Rozhodli jsme se proto dát našim klientům možnost si jednoduše online srovnat nabídky životního pojištění a pojištění osob od několika pojišťoven a vybrat si pro něj to ideální,“ říká Martin Ždímal z RIXO.cz.

Ačkoliv patří životní pojištění a pojištění osob mezi komplikované finanční produkty, díky RIXO.cz se nemusíte bát, že byste v jeho srovnání udělali chybu. Celý proces je velmi rychlý a jednoduchý, navíc se vždy můžete obrátit na specialistu, který vám po telefonu rád se vším pomůže.

Velmi jednoduše do 3 minut si můžete srovnat také ceny povinného ručení a havarijního pojištění. „Stačí zadat SPZ a údaje o autě se vyplní samy. Vy už jen doplníte pár údajů o sobě, abyste nepřišli o bonusy a máte hotovo. My vám obratem zobrazíme šest nabídek toho nejlevnějšího povinného ručení a nejvýhodnějšího havarijního pojištění,“ dodává Martin Ždímal.

 

Související témata:
Komerční článek