Praha

Zdrogovaní si sedali za volant. Policie je za víkend chytla hned několikrát!

Jan Houška
Jan Houška
5.10. 2020 16:00
Téma:

Pražští policisté se v minulém týdnu zabývali zdrogovanými řidiči stříbrných Audi A8. Někdy posádka před hlídkou utekla, jindy se je podařilo zadržet. Stejné auto zadrželi dokonce čtyřikrát, z toho se třemi různými zdrogovanými řidiči.

V pátek na čerpací stanici v pražských Zdibech zastavili policisté dvě stříbrná auta značky Audi. V jednom z nich seděl pro policisty již známý 25letý řidič, který měl devět zákazů řízení. Policisté ho znali již z minulosti, jelikož ho naposledy zastavili 3. září.

 

 

Ve druhém autě, taktéž stříbrném Audi, seděl zdrogovaný, teprve 18letý mladík, další drogy navíc převážel. Oba řidiče policie zadržela.

 

Osmnáctiletého mladíka, který byl i v tomto případě pod vlivem drog, zastavili pak policisté ve stejné audině jako v pátek znovu v neděli ve tři čtvrtě na čtyři odpoledne poblíž hlavního nádraží v Praze. Opět jej zadrželi.

 

 

"Aby toho nebylo málo, tak policisté v neděli před půlnocí potkali v protisměru opět stříbrné Audi, které znovu řídil osmnáctiletý muž, který rozhodně neměl za volantem co dělat," uvedla policejní mluvčí Violeta Siřišťová.

 

Když chtěli mladíka zastavit, sešlápl plyn a začal ujíždět. Policisté jej nakonec dopadli poté, co zastavil a začal z auta utíkat poblíž Březiněvského parku.

 

 

Počtvrté policisté zastavili auto v Liberecké ulici v Praze. Tentokrát řídil zdrogovaný 33letý muž. V autě ale necestoval sám, společnost mu dělal 25letý muž, kterého hlídka zastavila v pátek na čerpací stanici, a také 18letý mladík, který několik hodin předtím ujížděl policistům v Březiněvsi.

 

Těžká bouračka si vyžádala osm zraněných včetně dvou dětí. Podívejte se na reportáž televize Nova:

Související témata:
TN.cz