Slovensko

Steva měla nechat manželka ubít k smrti! Tělo našli po 17 letech v lese

Slovenská policie - Ilustrační foto
Zdroj: Profimedia
Ilustrační snímek
Roman Dolejský
Roman Dolejský
20.9. 2019 22:18
Téma:

Slovenské policii se podařilo objasnit 17 let starou vraždu, v pátek zveřejnila detaily celého případu. Muže měla kvůli majetku nechat brutálně zabít jeho manželka. Tělo pak skončilo zakopané v lese.

V prosinci roku 2002 se ztratil Němec Steve, který žil se svou manželkou ve slovenské Banské Bystrici. V manželství panovaly neshody. Ty se zřejmě žena rozhodla vyřešit drastickým způsobem.


Vraždu začala podle policie plánovat několik dní před Vánoci roku 2002. "Muže měla napřed omámit léky v nápoji. Následně měli přijít vykonavatelé vraždy, do domu se dostali pootevřenými dveřmi. Steva měli zbít a svázat plachtami, naložit do kufru auta a odvézt do lesa," popsala slovenská policie.


Steve se po cestě probral a ve snaze zachránit si život vykopl zadní sedadla auta. Muži ho ale měli opět zbít tak, že omdlel. V lese ho pak měli dále mlátit, až dokud se nepřestal hýbat. Jeden z mužů jej prý bodl i do krku.

 


Nakonec Steva zřejmě pomocí větví v lese zakopali. Použité auto měli omýt a zapálit. V roce 2003 se podle policejní verze opět vrátili do lesa a tělo přemístili jinam. Tam bylo letos v květnu objeveno a kriminalistický expert následně potvrdil Stevovu totožnost.


Trojice skončila ve vazbě. "Vyšetřovatel národní kriminální agentury obvinil z vraždy Katarínu (42), Marka (40) a Herberta (38), kterým v případě dokázání viny hrozí trest odnětí svobody na 12 až 15 roků, případně výjimečný trest," doplnila policie.

 

GALERIE: Tělo Steva našli po 17 letech

1
/
4
Zdroj: Policie SR
Smrt Steva vyřešila policie po 17 letech - 2

 

TN.cz