Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.7. 2018 03:12
Galerie dopravní komplikace

Stojí se v Praze i u Prostějova: Hromadné nehody blokují dopravu

Zdroj: Radomil Holík

Hromadná nehoda zastavila provoz na dálnici D46 u Žešova na Prostějovsku. Ve směru na Olomouc tam havarovala cisterna, autobus, dodávka a kamion. Tři nákladní auta se srazila také na Pražském okruhu.

Dopravu hned na několika místech v republice zkomplikovaly v úterý hromadné dopravní nehody. První se stala kolem tři čtvrtě na pět na dálnici D46 u Žešova na Prostějovsku. Ve směru na Olomouc je silnice uzavřena.

 

Jako první měla podle policistů havarovat cisterna, která se převrátila na bok. Do dodávky a autobusu, které za cisternou zastavili, následně narazil kamion, který nestihl dobrzdit. V autobuse, který zablokoval celou silnici, v tu chvíli sedělo pět lidí.

 

Na místě zasahovali hasiči i záchranáři, přiletět musel také vrtulník. Podle prvotních informací jsou dva lidé zraněni, jedním z nich je řidič cisterny, druhou je cestující z autobusu.

 

Na místě se tvořily dlouhé kolony, ve kterých došlo k dalším třem nehodám. Dopravu policisté odklánějí na vedlejší silnice, dálnice bude zřejmě uzavřena až do středečního rána. 

 

 

Druhá nehoda se stala přibližně v šest hodin poblíž Jesenice u Prahy. Na prvním kilometru Pražského okruhu ve směru na dálnici D5 havarovala tři nákladní auta. Jedno z nich převáželo osobní auta, která při nárazu spadla z valníku. Z druhého se po srážce vysypaly kartony s cigaretami.

 

18

GALERIE: Nehoda tří kamionů na Pražském okruhu

Zdroj: AKTU.cz

Nehoda tří kamionů na Pražském okruhu - 6

Hodnocení:

mom TN.cz
Reklama