matky versus Hanka

Hanku Reinders dostaly reakce fanoušků! Tohle jí lidé vzkázali!

Hana Mašlíková a André Reinders - 2
Zdroj: Profimedia
Hanku dojala přízeň a podpora fanoušků.
Téma:

Moderátorka Snídaně s Novou Hanka Reinders se ve středu vyjádřila ke kritice svého návratu do práce. Kritiku sklidila od naštvaných maminek, které tvrdily, že se Hanka vrátila do práce moc brzy po porodu. Hančino vyjádření vyvolalo obrovskou vlnu ohlasů a podpory ze stran fanoušků.

Hanka na svém Facebooku reagovala na nenechavé komentáře maminek, které ji kritizovaly za to, že se jen měsíc po porodu vrátila na televizní obrazovky.

 

"Vysílame s kolegou jednou týdně v pondělí tři hodiny, takže od malého Andrýska odcházím na tři hodiny 6:00-9:00, po deváté už jsem doma," uvedla vše na pravou míru. 

 

 

Hanka také uvedla, že by nerada skončila jako matka, která je s dítětem 24 hodin denně a panikaří, když se od něj na chvíli vzdálí. Dodala, že se samozřejmě snaží být tou nejlepší milující matkou.

 

Její příspěvek vyvolal velkou vlnu ohlasů. Konkrétně si jej přečetlo 19,5 tisíce lidí a okomentovalo jej zhruba 3100 lidí. Ohlasy byly vesměs pozitivní a řada fanoušků Hanku v jejím názoru podpořila. To Hanku nesmírně dojalo.

 

 

"Moc vám všem děkuju za tolik krásných a pozitivních zpráv a komentářů. Vážim si toho a jsem ráda, že u většiny z vás mám takové velké zastání. Děkuju, že jste."


ČTĚTE TAKÉ:

Hanka Mašlíková: Nikdy jsem žádnou dietu nedržela, jím jak Otesánek! ROZHOVOR

kik TN.cz