GALERIE Festival BoogelWoogel

Stovky krásek řádily v plavkách na lyžařském svahu! GALERIE

Festival otužilých lyžařů v Rusku
Zdroj: Profimedia
Téma:

Kolem devíti set lidí minulý týden vzalo lyže a vypravilo se na svah, aby se zúčastnilo už čtvrtého ročníku festivalu BoogelWoogel ve městě Soči. Následně se lidé svlékli a brázdili zasněžené hory oděni pouze do plavek a nebo spodního prádla. A jelikož většina účastníků byla ženského pohlaví, bylo se skutečně na co dívat!

Stovky Rusů se navzdory mrazu a špatnému počasí svléklo do plavek nebo spodního prádla a vydali se na lyže do města Soči. Kromě otužilých lyžařů byly na svazích k vidění i různé převleky.


Někteří se dokonce vydali na svahy i s hudebními nástroji. Ti se na akci postarali o hudební doprovod a v průvodu předcházeli polonahým lyžařům. A v průvodu toho bylo k vidění opravdu mnoho.
 

 

 

GALERIE: Festival BoogelWoogel v ruské Soči

1
/
8
Zdroj: Profimedia
Festival otužilých lyžařů v Rusku

 

Festival v letovisku Rosa Khutor trval čtyři dny a celkem jej navštívilo asi 30 tisíc diváků."Je to oslava odvahy a odolnosti!" prohlásil Nikita Girin, jeden z pořadatelů festivalu. Podle něj si sice organizátoři od festivalu slibovali nový rekord v počtu zúčastněných, ten ale letos nevznikl. Připisuje se to velmi nízkým teplotám.

 

 

Festival podle webu Daily Mail oslavuje ale nejen odvahu otužilců, ale také konec lyžařské sezony, respektive konec zimy a přicházející jaro. Organizátoři v dalších ročnících očekávají růst zájmu ze strany diváků i otužilých účastníků.

mj