Jaké mají šance?

Strany dostaly čísla do voleb. Numeroložka už ví, kdo vyhraje!

Téma:

Státní volební komise dnes vylosovala volební čísla pro 31 stran a hnutí, které své kandidáty vyšlou do podzimních voleb do Poslanecké sněmovny. Jaké šance mají strany na zvolení podle těchto čísel? Ptali jsme se numeroložky.

Volební číslo přisoudil los 31 stranám a hnutí. S jedničkou míří do voleb ODS, sociální demokraté dostali čtyřku. Hnutí ANO kandiduje s číslem 21, komunisté si vylosovali osmičku a TOP 09 zase dvacítku. A KDU-ČSL najdou voliči pod číslem 24.

 

Jaké štěstí tato volební čísla stranám a hnutím přinesou, zkoumala numeroložka. "Nejlíp mi vychází jednadvacítka. Když to vezmu z numerologického hlediska, je to vlastně trojka a to jsou lidi, kteří sklízejí úspěchy a dávají svobodu," uvedla numeroložka Helen Silvan.

 

Numerologický výklad poté potvrdilo i kyvadlo a karty. "Ano, jednadvacítka to má určitě dobré. A tady tři esa, to je jasné vítězství, smrtelně vážně," prohlásila věštkyně. Nejvíce šancí na zvolení tak má i podle ní hnutí ANO.

 

Nejslabšími čísly jsou podle výkladu osm a 24. "Není to tak hrozné, ale podle součtu je to šestka, což je Luciferovo číslo," prozradila Helen Silvan. Lidovci určitě za ďábelskou 24 rádi nebudou, takové "nesmysly" ale odmítli pro TV Nova komentovat.

 

 

"Žádné z těch čísel není vyloženě špatně. Jednička je pod sluncem, devítka zase říká Mars, což znamená sílu. Ta jednadvacítka ale vyloženě vede, pracují láskou," doplnila numeroložka.

 

Historicky je v tomto tisíciletí nejúspěšnějším číslem ve volbách do poslanecké sněmovny - devítka. V roce 2010 přinesla vítězství ČSSD. a o čtyři roky dříve i občanským demokratům. Poslední volby vyhráli sociální demokraté s jedničkou. Úspěšná byla i trojka. ČSSD s ní vyhrála volby v roce 2002.

VOYO

Sledujte Televizní noviny ve Full HD a bez reklam na Voyo.cz

Jaroslav Brousil/epa TN.cz