dívka v rudém a spol

Strašidelné město: Je plné duchů, lidé je natočili! VIDEO

Město duchů Toowoomba - 5
Zdroj: YouTube.com
V Toowoombě straší duchové!
Téma:

Ve městě zaznamenali za posledních pět let rekordní počet duchů. Nejvíc se jich potuluje po hřbitově, lidé je ale natočili i na ulici před domem. Nejčastěji tam potkávají ducha dívky v rudém.

Toowoomba v australském Qeenslandu se nejspíš zapíše do historie jako město s nejpočetnější populací duchů. Za posledních pět let jich tam lidé potkali rekordní množství. Hlavně na tamním hřbitově. 

 

Nejčastěji vídají strašidelnou šedou postavu, která poskakuje mezi hroby, podivnou modrou mlhovinu a dívku v rudém, která jakoby truchlila u jednoho z náhrobků.

 

Kylie Samuelsová a Katie Harveyová založily facebookové stránky Toowoomba Ghost Chacers, kde se lovci duchů chlubí svými úlovky. Ve městě mají také začarovanou hospodu. "Má dost ponurou historii. V té hospodě zemřelo za podivných okolností několik lidí," řekl listu Tawoomba Cronicle expert na paranormální jevy Darren Davies.

 

Galerie: Město duchů Toowoomba

1
/
5
Zdroj: YouTube.com
Město duchů Toowoomba - 4

 

Místní duchař Aaron Mulligan potom tvrdí, že ví, kdo je ona podivná dívka v červených šatech, kterou lidé opakovaně potkávají, jak se vznáší na hřbitově. "Můj speciální přístroj na lokaci duchů prozradil, že je to Elizabeth Perkinsová z Toowoomby, kterou v roce 1944 přejel vlak."

 

 

Daniel si zase stěžuje, že ho na hřbitově jeden duch dokonce fyzicky napadl. "Seděl jsme na lavičce, okolo jsem nikoho neviděl, ale měl jsem divný pocit. Ježily se mi chlupy na zátylku. Pak mě najednou něco strčilo do zad a já upadl na zem."

 

Nedávno se také na YouTube objevilo video, na kterým je duch natočený na ulici před jedním z toowoombských domů:

 

Související témata:
hel TN.cz